Video: Mestom Christchurch otriasla explózia, po výbuchu plynu zostali z domu len trosky

19. júla 2019

19.7.2019 (Webnoviny.sk) – Výbuch zemného plynu v meste Christchurch na Novom Zélande si vyžiadal šesť zranených. Tamojšie úrady potvrdili, že explózia takisto zničila jeden dom a poškodila päť okolitých stavieb, pričom trosky zasiahli ďalších 17 nehnuteľností. V okolí evakuovali desiatky domov. Ako príčinu uviedli výbuch plynu, no prípad stále vyšetrujú.

Výbuch bolo počuť niekoľko kilometrov

Zdravotníci informovali, že do miestnej nemocnice previezli šesť ľudí. Zástupcovia zariadenia však zatiaľ neposkytli informácie o pacientoch.

Výbuch bolo počuť niekoľko kilometrov, pričom obyvatelia si mysleli, že spadlo lietadlo, nastalo zemetrasenie či vybuchla bomba.

Z domu zostali len trosky

Sused Brad Culver pre tamojšiu televíziu povedal, že z neďalekého domu zostali len trosky. „Ani by ste si nedokázali predstaviť, že tam stál dom. Nič z neho nezostalo stáť,“ povedal a dodal, že pomáhal obetiam dostať sa von.

Foto: Vodič v miernej zákrute neprispôsobil rýchlosť, auto vyletelo z cesty a prevrátilo sa

19.8.2019 (Webnoviny.sk) - Dvoch vážne zranených si vyžiadala nehoda, ktorá sa stala v nedeľu podvečer v obci Veľké Dravce v okrese Lučenec.Ako informovala bans...

Všetci sa zdali byť v poriadku, boli v šoku a mali zranenia, no nevyzerali, že sú v ohrození života. Zázrak, skutočný zázrak,“ vyhlásil.

Viac k témam: explózia, výbuch plynu
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Mestom Christchurch otriasla explózia, po výbuchu plynu zostali z domu len trosky © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*