Video: Pri protidrogovej razii v Houstone vypukla prestrelka, viacerí policajti sú vo vážnom stave

29. januára 2019

HOUSTON 29. januára (WebNoviny.sk) – Päť policajtov utrpelo zranenia počas streľby v texaskom Houstone, pri ktorej tiež zomreli dvaja podozriví. Prestrelka vypukla, keď sa policajti pokúsili prehľadať dom pre podozrenia z predaja drog.

Policajný náčelník Art Acevedo informoval, že v dome zasahoval zhruba tucet členov protidrogovej jednotky, ktorí museli nasilu otvoriť dvere a bezprostredne po ich otvorení čelili streľbe zo strany jednej alebo dvoch osôb.

Zatiaľ nie je známe, koľko policajtov opätovalo streľbu. Telá podozrivých našli neskôr, keď tím SWAT prehľadal pomocou robotov dom, aby určil, či je bezpečný.

Všetkých policajtov previezli do nemocnice, dvoch letecky. Štyria policajti utrpeli strelné poranenia a piaty zranenie kolena. Dvoch postrelili do krku, v dôsledku čoho museli podstúpiť operáciu. Podľa Aceveda, sú títo dvaja policajti vo vážnom, ale stabilizovanom stave. Zvyšní zranení sú v dobrom stave.

Viac k témam: americká polícia, protidrogová razia, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Pri protidrogovej razii v Houstone vypukla prestrelka, viacerí policajti sú vo vážnom stave © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*