Zákazník zastrelil čašníka na predmestí Paríža, na svoj sendvič vraj čakal pridlho

18. augusta 2019

18.8.2019 (Webnoviny.sk) – Zákazník zastrelil čašníka v prevádzke rýchleho občerstvenia v Paríži, pretože sa údajne nahneval, že mu jeho sendvič nepripravili dostatočne rýchlo.

Prípad sa stal v piatok večer na východnom predmestí Noisy-le-Grand. Páchateľ z miesta činu ušiel a zatiaľ ho nechytili. Polícia začala vyšetrovanie pre trestný čin vraždy.

Zdravotníci sa pokúšali 28-ročného čašníka, ktorý dostal strelu do ramena, zachrániť, ten však na mieste zomrel. Jeho kolegovia polícii povedali, že zákazník stratil trpezlivosť v ich prevádzke s pizzou a sendvičmi, pretože príprava jeho jedla trvala podľa neho pridlho.

Vražda otriasla miestnymi obyvateľmi aj majiteľmi obchodov. „Je to smutné,“ povedala 29-ročná žena pre francúzske médiá. „Je to tichá reštaurácia bez akýchkoľvek problémov. Otvorili ju len pred niekoľkými mesiacmi,“ dodala. Niektorí obyvatelia však poznamenali, že v oblasti v poslednej dobe stúpla kriminalita súvisiaca s drogami a alkoholom.

MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi triumfovala BC Prievidza

15.2.2020 (Webnoviny.sk) - Víťazkami Slovenského pohára v basketbale žien sa v Prievidzi v sobotu stali hráčky MBK Ružomberok....

Viac k témam: vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Zákazník zastrelil čašníka na predmestí Paríža, na svoj sendvič vraj čakal pridlho © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*