Žena žila tri roky s mŕtvolou svojej matky, kostru našli ležať na podlahe v spálni

12. júla 2019

12.7.2019 (Webnoviny.sk) – V Texase zadržali ženu, ktorá žila spolu s dcérou v dome, kde roky ležala mŕtvola jej matky. Polícia predpokladá, že 71-ročná pani v roku 2016 spadla, jej 47-ročná dcéra jej neposkytla potrebnú pomoc a ona „v priebehu niekoľkých dní zomrela na následky pádu„, ktorý v skutočnosti nebol život ohrozujúci.

Kostrové pozostatky našli na podlahe v spálni, pričom matka s dcérou spali v druhej izbe. Keďže dievča žilo s babkinou mŕtvolou, keď malo menej ako 15 rokov, jej matku obvinili aj z ublíženia dieťaťu.

Úrady dievča umiestnili do opatery príbuzných. Jej matke hrozí až 20 rokov väzenia a pokuta do 10-tisíc dolárov (v prepočte zhruba 8860 eur).

Zosnulá stará mama 35 rokov pracovala v miestnej škole a podľa polície bola rešpektovanou členkou miestnej komunity. Na dôchodku si privyrábala ako biletárka na športových podujatiach v meste Seguin.

Policajti riešia kuriózny prípad, neznámy páchateľ zrúcal murovanú chatku aj so zariadením

16.10.2019 (Webnoviny.sk) - Kuriózny prípad riešia prešovskí policajti. V záhradkárskej osade Šidlovec – časť Konvalinka niekto zrúcal chatku mužovi z Prešova.A...

Viac k témam: mŕtva žena, mŕtvola
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena žila tri roky s mŕtvolou svojej matky, kostru našli ležať na podlahe v spálni © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*