Aktualizované: Neočkovaní si majú platiť zdravotnú starostlivosť sami! Ich liečba stojí strašne veľa

6. decembra 2021

Vláda stráca trpezlivosť s nezaočkovanými a so situáciou v nemocniciach, ktoré stoja pri liečbe Covidu strašne veľa.

Minister školstva Branislav Gröhling informoval o rokovaní ohľadom spoplatnenia zdravotnej starostlivosti pre nezaočkovaných. Mali by si hradiť aj spoluúčasť pri hospitalizácii. Takto by chcela vláda motivovať ľudí dať sa zaočkovať.

Štát totiž stojí liečba nezaočkovaného pacienta podľa dát ministerstva zdravotníctva stovky až tisíce eur. Odmietnutie vakcíny by tak malo priniesť nezaočkovaným veľké finančné zaťaženie aj v zdravotnej starostlivosti.

Daj vedieť svojím priateľom

25 komentárov na “Aktualizované: Neočkovaní si majú platiť zdravotnú starostlivosť sami! Ich liečba stojí strašne veľa

 • Alibaba píše:

  Som netestovaná, neočkovaná, neprekonaná – ja som štát nestála ani jedno Euro !!! Keby ten kokvajz Matelko nerozhadzoval milióny len tak, mohlo ostať na liečbu chorých, na zdravotníctvo, na nové nemocnice, na odmeny zdravotníkom…. ale urob z hoväda ministra, tak sme dopadli

 • ja píše:

  Dajte sa zaočkovať a nemusíte tu vypisovať tie vulgárne komentáre

 • Ujo píše:

  Tlste prasce ako mikas a krcmery si budu liecbu v dosledku obezity tiez platit sami

 • PATRIK píše:

  Už je na čase vtrhnout násilím a dát matelkovi přes pizzu i ostatním politikům

 • Vikinka píše:

  Handa jedna vsivava hanbiťe sa len treba z toho Slovenská utekať daleko lebo nikde nikto to tak nerobí jak vy tu snami hanbiťe sa ste najhorší národ aký môže byť chcete nás nasilu nútiť aby sme sa dali zaočkovať?? Len by som chcela vedieť ci každý z vás vo vláde je za očkovaný vaše rodiny vaše deti Ste najhorší narod chudobný ludia musia stadial z toho Slovenská len utekať daleko zit s rodinonami Aby prežili lebo tu sa to nedá vsivava banda jedna

 • Ingrid píše:

  Nokdy spm nikomu nič zlé nepriala ale tejto všivavej vláde prajem aby ste na to sak-sakramentsky doplatili….bodaj by ste všetci riadne padli na papuľu nenažranci nenažratí

 • cernapvo píše:

  Špinavá banda fašistická, jedine čo bude na vás platiť je šibenica pre vás !!!

 • Miroslav Varenyi píše:

  Prečo neliečite ľudí v samom začiatku keď dostanú kovid??? A prečo v lekárňach niesu antivirotiká??? O takéto veci by ste sa mali starať v prvom rade a nie keď už je neskoro!!! A robiť z ľudí somárov !!!

 • Anit píše:

  Vy banda nenazrana, už neviete ako nahrabat ďalšie peniaze. Čo keby ste si vy tam znížili svoje mesačne platy a neokradali ľud, kt. zarába možno 700 EUR. Keby že radšej človeku kt. je pozitívny na coronu dajú lekári okamžite príslušné lieky, tak by nedochádzalo k stavu že musia byť na ventilacii . Čo Samozrejme nepisem o všetkých pediatroch.

 • Mj píše:

  Vy spiny jedne a čo si myslíte že tým nás zastrasite že už nejaké sa dať očkovať pochopte že nie každý je hlúpy vyjebanci

 • Ivana píše:

  Vy banda hnusná zapredana ľudia si poctivo platia všetko a odoberete im všetko …zaco platia zdravotné poistenie zamestnaný a neockovany špiny hnusne !!!!

 • V píše:

  Banda spinava, vy ste znicili zdravotnictvo a nas z toho vinite? Nas co poctivo platime dane a zdravotne poistenie?

 • Zlatica Trunkova píše:

  Moja teta sa dala zaočkovať dvoma vakcínami a po 2 mesiacoch si zaplatila za test , či je dostatočne chránená a ukázalo sa, že nemá protilátky, tak ju nútia na 3. vakcínu zase. Okrem toho začala mať vysoký krvný tlak , pričom to vždy mala nízky a musia jej operovať žaludočný vred, ktorý sa náhle zhoršil a pred 4 mesiacmi bolo všetko v poriadku so zdravým. Bola na checkupe. Tak ešte aby koronu plus nedostala. Toľko o nútení očkovania.

 • Elena píše:

  Celá vláda hnus.. Človek si platí zdravotnú poisťovňu, za posledných 10 rokov som bola pred rokom na maródke 3tyzdne.. Vláda mi vráti peniaze za tých deväť rokov 11 mesiacov a 1 týždeň? H.o načo? Však naše peniaze co na nás neminie té vo vasichpenazenkach dobre vonia… Fuj..

 • Rado píše:

  Kolko zaplatil štát za kúpu starej vojenskej techniky z usa, kolko nas stoja Matelkove napady proti covidu,kolko porozhadzovala tato vlada penazi??? Nezaockovany si neplatia zdravotne odvody?? Ked si budu platit sami zdravotnu starostlivost, prestanu platit odvody???

 • Nina píše:

  Platila som si v januári liečbu covidu sama a s celou rodinou. Mám poslať účtenky z lekárne ministrovi financií alebo zdravotníctva ?

 • Lia píše:

  Už sa naozaj nemáte ako ľuďom vyhrážať? Dobre viete, že celé očkovanie je experiment. Môžte sa hanbiť… A tak, ako experiment s celoslovenským testovaním bol fiasko, tak bude aj toto…. No s ooooovela vážnejšími následkami …. Ste banda vsivava !!!!!!

 • Miro píše:

  Veľa peňazí ich stojíme? Ale veď aj veľa dávame . Tak nám za tie roky vrátiť treba naspäť a keď nemáme byť ošetrený tak ani platiť by sme nemali na tých darmožráčov. Je to hnusná banda hanbím sa našu vládu. Ešte nikdy tu takáto háveď nebola ako žijem.

 • Longo píše:

  Hajzly. Vráťte peniaze, ktoré som tam platil a bude. Najlepšie bude odísť z tohto vyje.. ného štátu.

 • Mimi píše:

  Ano??? Tak nam vrat vsetko za tie romy co sme si platili zdravotne odvody hajzel… Ty asi chces aby cele Slovensko zautocilo na vas taka vlada jak vy len rit sy vytriet z vami hoveda ale vy ze nieste ockovany ani pan Matovic tak to vas neserie…. Eperimenty si robte na sebe

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*