V bratislavskom podniku sa počas lockdownu zabávalo 20 ľudí, polícia našla aj drogy

6. December 2021

6.12.2021 (Webnoviny.sk) – V bratislavskom podniku na Židovskej ulici sa počas zákazu vychádzania zabávalo 20 ľudí, policajti u jedného z nich našli drogy.

Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v suteréne podniku sa nachádzalo 20 osôb, ktoré pili alkoholické nápoje a nemali prekryté dýchacie cesty.

Viac o téme: Koronavírus

Privolaným policajtom uviedli, že sa prišli zabaviť. „Svojím konaním sa dopustili priestupku v zmysle zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a tiež priestupku v zmysle zákona o civilnej ochrane a budú oznámení príslušnému úradu verejného zdravotníctva,” uviedol Szeiff.

Policajti na mieste zadržali 18-ročného štátneho príslušníka Ukrajiny, ktorý im dobrovoľne vydal dva vrecúška so zelenou sušenou rastlinou a 15 kusov vreciek s tabletkami. Policajtom uviedol, že ide o marihuanu a extázu.

Stredobodom slovenského predsedníctva vo Vyšehradskej štvorke budú podľa Brockovej jej občania

21.1.2022 (Webnoviny.sk) - Stredobodom predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej štvorke (V4) budú občania všetk...

Expertízne skúmanie potvrdilo prítomnosť drog v zaistených predmetoch. Yurii T. čelí obvineniu z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

„Vo vzťahu k podniku bolo zo strany povereného príslušníka Policajného zboru začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu porušenia povinností za krízovej situácie,” uzavrel Szeiff.

Viac k témam: COVID-19, Drogy, Koronavírus, Pandemické opatrenia
Zdroj: Webnoviny.sk – V bratislavskom podniku sa počas lockdownu zabávalo 20 ľudí, polícia našla aj drogy © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*