Blanár označil konanie Machaja za chrapúnstvo, Šeliga tak okomentoval vyjadrenie Fica

19. novembra 2022

19.11.2022 (Webnoviny.sk) – Je neakceptovateľné, ako generálny riaditeľ RTVS Ľuboš Machaj odvolal celé vedenie RTVS kvôli tomu, že odvysielali štandardné vystúpenie lídra najsilnejšej opozičnej strany v čase, keď si Slovensko pripomínalo štátny sviatok slobody a demokracie, kde je jeho súčasťou aj plularita názorov, povedal v relácii RTVS Sobotné dialógy podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD).

Podľa Blanára je chrapúnstvo zo strany Machaja, že nechal „vymáchať“ šéfku spravodajstva v tomto probléme. Vysvetlenie pána Machaja bolo, že nevedel, čo sa bude 17. novembra vysielať. Pani Hlucháňová, šéfka spravodajstva, tak isto ako aj generálny riaditeľ museli vedieť, čo bude súčasťou vysielania. Blanár vyzýva generálneho riaditeľa RTVS, aby zvážil svoje pôsobenie.

Podľa podpredsedu strany Za ľudí Juraja Šeligu je jediným chrapúnstvom vyjadrenie Roberta Fica (Smer-SD) 17. novembra, že sa chce pomstiť tým, ktorí vyšetrujú závažnú korupciu. Podľa jeho slov 17. november nemá byť politický.

Viac k témam: Generálny riaditeľ RTVS, Podpredseda Národnej rady SR (NR SR), Podpredseda strany Za ľudí
Zdroj: Webnoviny.sk – Blanár označil konanie Machaja za chrapúnstvo, Šeliga tak okomentoval vyjadrenie Fica © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*