Britský premiér Johnson skončil v nemocnici, stále má príznaky koronavírusu

6. apríla 2020

6.4.2020 (Webnoviny.sk) – Britského premiéra Borisa Johnsona v nedeľu večer prijali do nemocnice na testy. Do zdravotníckeho zariadenia v Londýne nastúpil 10 dní po tom, ako mu vyšiel pozitívny test na nový koronavírus, s pretrvávajúcimi príznakmi, vrátane zvýšenej teploty, informuje spravodajský portál BBC.

Viac o téme: Koronavírus

Viac o téme: Korovonavírus vo Veľkej Británii

Johnsonova hospitalizácia je podľa Downing Street „preventívnym krokom“ na odporúčanie jeho lekára. V nemocnici strávil noc a podstupuje „rutinné vyšetrenia“. Premiér je naďalej na čele vlády, no pondelkové stretnutie k aktuálnej situácii epidémie nového koronavírusu v Spojenom kráľovstve by mal viesť minister zahraničných vecí.

Viac k témam: britský premiér, Koronavírus, Koronavírus COVID-19 vo Veľkej Británii
Zdroj: Webnoviny.sk – Britský premiér Johnson skončil v nemocnici, stále má príznaky koronavírusu © SITA Všetky práva vyhradené.

Bratislavská polícia zadržala opitého vodiča na Nissane Micra, pri kontrole zistila, že mu bol odobratý vodičský preukaz

25.5.2020 (Webnoviny.sk) - Opitého vodiča chytili v nedeľu bratislavskí príslušníci Pohotovostných motorizovaných jednotiek na ceste z Vajnôr do Rače. Vodič na Nissane Mi...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*