Dôchodkyňa zavraždila muža v Zázrivej, uštedrila mu viacero bodných rán

6. December 2021

6.12.2021 (Webnoviny.sk) – Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 68-ročnú ženu z trestného činu vraždy. Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, podľa doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že obvinená žena mala vo večerných hodinách v piatok 3. decembra v rodinnom dome v obci Zázrivá (okres Dolný Kubín) viackrát bodnúť do oblasti hrudníka, krku a ramena 43-ročného muža.

„Napadnutý muž utrpel vážne, život ohrozujúce zranenia, na následky ktorých zomrel. Počas procesných úkonov bol zaistený nôž, ktorý bude podrobený expertíznemu skúmaniu. Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na vzatie obvinenej ženy do väzby,” uviedla Kremeňová s tým, že ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Viac k témam: Vražda, žilinská polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Dôchodkyňa zavraždila muža v Zázrivej, uštedrila mu viacero bodných rán © SITA Všetky práva vyhradené.

Limit na halové MS má zo Slovákov zatiaľ len Volko, Weigertovej aj Škvarkovej chýbajú dve stotiny sekundy

20.1.2022 (Webnoviny.sk) - Zatiaľ iba šprintér Ján Volko má spomedzi Slovákov splnený limit na halové majstrovstvá sveta, ktoré od 18. do 20...

Daj vedieť svojím priateľom

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*