Dôležitá správa! Mikas Slovákom: Očkovať sa budete musieť častejšie, dvakrát stačiť nebude

30. marca 2021

Množstvo Slovákov stále nie je naklonená k očkovaniu voči Covid-19. Podľa hlavného hygienika Jána Mikasa sa však budeme pravdepodobne očkovať častejšie, ako je potrebné napríklad pri obyčajnej chrípke.

Momentálne je potrebné sa očkovať proti koronavírusu dvakrát (schválené vakcíny na Slovensku, ktorými sa očkuje). Podľa hlavného hygienika Jána Mikasa si treba uvedomiť, že to stačiť nebude. Preočkovávať sa budeme musieť častejšie.

„Veľmi to záleží aj od šírenia jednotlivých mutácií, pravdepodobne sa potom bude musieť upraviť aj očkovacia stratégia. Situáciu sledujeme,“ povedal Mikas.

V azylovom centre v meste Echte pobodali sedem ľudí, polícia zatkla 24-ročného muža

22.4.2021 (Webnoviny.sk) - Sedem ľudí utrpelo bodné zranenia pri útoku v centre pre žiadateľov o azyl v Holandsku. Polícia v tejto spojitosti zatkla 24-ročného obyvateľa ...

Daj vedieť svojím priateľom

Jeden komentár na “Dôležitá správa! Mikas Slovákom: Očkovať sa budete musieť častejšie, dvakrát stačiť nebude

 • Janka píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Bolo mi to uplne jasne, ze dve davky nebudu stacit, mozno o tri mesiace-polroka pojdeme na preockovanie. Vzdy lepsie ako dostat koronu, urcite su mensie nasledky s ockovanim ako bez ockovania. Ockujem sa roky proti chripke a uz roky som zdrava. Mozno par dni nadcha. Ale netreba sa spoliehat len na vakciny, treba sa dotovat ovocim, zeleninou, pohybom a zbytocne nevyhladavat velke spolocnosti. Proste sa budeme musie naucit s virusmi zit a zodpovedne spravat!!!!! Nezvalujte vsetko na hygienikov, politikov. Kazdy sme zodpovedny sam za seba, Chranim seba, chranim Teba!!!!!!

 • Dominik píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Kokot pojebany skurveny bravčovy zapredany zachvilu budes vysiet na 3nozke pojebanec bachraty.

 • Nasraty občan píše:

  Prasa skur..je Ty sa očkuj aj s dementom Matelkom!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*