Foto: Patrik s Martinom sa vlámali do viacerých domov, ukradli desaťtisíce eur aj luxusné auto

13. marca 2019

BRATISLAVA/NITRA 13. marca (WebNoviny.sk) – Nitrianski kriminalisti objasnili vlámačky, za ktorými stojí dvojica mladých mužov. Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, 26-ročný Patrik a 27-ročný Martin sú obvinení v šiestich prípadoch z trestných činov krádeže vlámaním, poškodzovania cudzej veci a porušovania domovej slobody.

Koncom vlaňajšieho decembra sa napríklad v nitrianskej mestskej časti Kynek vlámali do rodinného domu a ukradli značnú hotovosť – 68-tisíc a Mercedes Benz. Dvakrát sa vlámali aj do novostavby rodinného domu na Ulici Pod Novosadmi.

Prvýkrát spôsobili majiteľom škodu za viac ako 1 800 eur a pri pokuse o vlámanie poškodili okná a dvere na terasu, pričom vznikla škoda za asi 1 700 eur.

Vo všetkých prípadoch vyšetrovanie naďalej pokračuje. Na oboch obvinených dal vyšetrovateľ podnet na väzobné stíhanie, ktoré nitriansky súd akceptoval. Hrozí im trest na tri až desať rokov.

Hurikánová sezóna v Atlantiku by mala byť trochu slabšia, predpovedajú odborníci

WASHINGTON 23. mája (WebNoviny.sk) - Atlantická hurikánová sezóna by v tomto roku mala byť o niečo slabšia.Podľa predpovede amerického Národného úradu pre oceán...

Viac k témam: krádež, krádež auta, vlámanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Patrik s Martinom sa vlámali do viacerých domov, ukradli desaťtisíce eur aj luxusné auto © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*