Foto: Patrik s Martinom sa vlámali do viacerých domov, ukradli desaťtisíce eur aj luxusné auto

13. marca 2019

BRATISLAVA/NITRA 13. marca (WebNoviny.sk) – Nitrianski kriminalisti objasnili vlámačky, za ktorými stojí dvojica mladých mužov. Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, 26-ročný Patrik a 27-ročný Martin sú obvinení v šiestich prípadoch z trestných činov krádeže vlámaním, poškodzovania cudzej veci a porušovania domovej slobody.

Koncom vlaňajšieho decembra sa napríklad v nitrianskej mestskej časti Kynek vlámali do rodinného domu a ukradli značnú hotovosť – 68-tisíc a Mercedes Benz. Dvakrát sa vlámali aj do novostavby rodinného domu na Ulici Pod Novosadmi.

Prvýkrát spôsobili majiteľom škodu za viac ako 1 800 eur a pri pokuse o vlámanie poškodili okná a dvere na terasu, pričom vznikla škoda za asi 1 700 eur.

Vo všetkých prípadoch vyšetrovanie naďalej pokračuje. Na oboch obvinených dal vyšetrovateľ podnet na väzobné stíhanie, ktoré nitriansky súd akceptoval. Hrozí im trest na tri až desať rokov.

Video: Cyklón Idai si vyžiadal už vyše 750 obetí, záchranári sa obávajú šírenia chorôb

BEIRA 24. marca (WebNoviny.sk) - Počet obetí cyklónu Idai, ktorý pred 10 dňami zasiahol tri krajiny na juhu Afriky, stúpol na 761. V Mozambiku úrady zatiaľ potvrdili 446 ...

Viac k témam: krádež, krádež auta, vlámanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Patrik s Martinom sa vlámali do viacerých domov, ukradli desaťtisíce eur aj luxusné auto © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

sitelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*