Foto: Peter sa vyhrážal trom mužom v Malej Ide, so sebou mal aj puzdro s mačetou

22. júla 2019

22.7.2019 (Webnoviny.sk) – Muž, ktorý dlhodobo znepríjemňoval život obyvateľom košického Pereša, putoval v pondelok do vyšetrovacej väzby.

Našli aj dve zbrane

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, 37-ročný Košičan sa v piatok v Malej Ide vyhrážal trom mužom ublížením na zdraví. So sebou mal aj puzdro s mačetou.

Policajti po ňom pátrali a našli ho na Pereši, kde na cestu vysypal odpad. Hliadka na mieste našla aj puzdro s mačetou. Pri následnej prehliadke jeho pozemku našli policajti aj dve zbrane, ktoré putovali na expertízu.

Skončil vo väzbe

Poverený príslušník Petra obvinil z prečinu nebezpečného vyhrážania a po pondelkovom rozhodnutí súdu skončil vo väzbe. Za tento čin mu hrozí trest na šesť mesiacov až tri roky.

Prezidentka Čaputová podala podnet na ústavný súd proti 50-dňovému moratóriu

5.12.2019 (Webnoviny.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová podala podnet na Ústavný súd SR pre novelu zákona, ktorá zakazuje zverejňovanie prieskumov 50 dní pred voľbami. Pož...

Vyhodený odpad na ceste riešia ako priestupok na úseku bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Polícia prípad aj naďalej vyšetruje.

Viac k témam: útok mačetou, vyhrážanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Peter sa vyhrážal trom mužom v Malej Ide, so sebou mal aj puzdro s mačetou © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*