Foto: Vo Vrátnej spadol paraglajdista, pomáhali mu horskí aj leteckí záchranári

23. marca 2019

TERCHOVÁ 23. marca (WebNoviny.sk) – Horskí záchranári aj Vrtuľníková záchranná zdravotná služba (VZZS) v sobotu popoludní pomáhali 34-ročnému paraglajdistovi, ktorý spadol v oblasti dolnej stanice lanovky vo Vrátnej.

Horská záchranná služba (HZS) o tom informuje na svojej internetovej stránke. Horskí záchranári poskytli pacientovi neodkladnú zdravotnú starostlivosť a pre podozrenie z poranenia chrbtice požiadali o súčinnosť posádku Vrtuľníkovú záchrannú zdravotnú službu.

Do príchodu posádky poskytli pacientovi intravenóznu liečbu a pripravili ho na transport. Následne pacienta leteckí záchranári transportovali do martinskej nemocnice na ďalšie ošetrenia.

Viac k témam: Horská záchranná služba (HZS), Horskí záchranári, paraglajdista, Vrtuľníková záchranná zdravotná služba (VZZS)
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Vo Vrátnej spadol paraglajdista, pomáhali mu horskí aj leteckí záchranári © SITA Všetky práva vyhradené.

Dôchodkyňa sa nedala nachytať, falošný lekár tisícky eur nezískal

BRATISLAVA/TRENČÍN 17. júna (WebNoviny.sk) - Policajti obvinili 48-ročného muža z Lučenca, ktorý chcel obrať o peniaze 73-ročnú ženu z Dubnice nad Váhom.Dôchodk...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*