Horúca správa: Núdzový stav sa predlžovať nebude a skončí, znie z parlamentu!

20. februára 2021

Národná rada Slovenskej republiky mala na návrh vlády predlžovať núdzový stav. Všetko je však inak.

Vláda chcela predlžovať núdzový stav z dôvodu, že jej to dovoľuje zásadne ovplyvňovať život Slovákov a uvaľovať v mimoriadnych situáciách prísne opatrenia ako zákaz vychádzania či obmedzenia pohybu. Vďaka tomu chce bojovať proti pandémii koronavírusu.

Vláda to teraz posunula do parlamentu, ktorý ho musí odsúhlasiť, a tak by trval ďalších 40 dní. Nastal však problém. Namiesto toho pravdepodobne skončí. Podľa strany Smer ho okrem ich strany nepodporia aj poslanci SaS či Sme rodina.

Predseda poslaneckého klubu OĽaNO Michal Šipoš uviedol, že je nemysliteľné, aby nebol núdzový stav predĺžený, pretože zomiera množstvo ľudí. Nepozná rodinu, v ktorej by niekto nezomrel, či už blízky alebo vzdialený.

Daj vedieť svojím priateľom

5 komentárov na “Horúca správa: Núdzový stav sa predlžovať nebude a skončí, znie z parlamentu!

 • Mária píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Prosím vás,ktorí píšete komentáre,venujte pozornosť pravopisu.Naozaj mám dojem,že vaše komentáre majú úroveň ovládania pravopisu.Každý by sa mal držať zdravého rozumu a posúdiť,čo je pre neho ,v danej situácii vyhovujúce.Média ponúkajú správy,z ktorých si máme vyberať.

 • Jozef píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Inde ľudia by vás hnali ale na Slovensku sa radšej podriadime . Dokedy?!!!

 • Erika píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  LUDIA DAJTE SA DO KOPY.

  A ZACNITE DODRŽIAVAT TO CO MATE..ČEST VINIMKAM.
  ALE POVEDŠINA TO MA UPLNE V PICI..TO NIE VLADA ALE VY LUDIA ZA TO MOZETE…CHCETE UVOLNENIA..TAK SA ZJEDNOTTE..A NIECO PRETO AJ UROBTE…STALE NECHAPETE ZE TO JE O NAS??? NIE O VLADE A PANOVI MATOVIČOVI…ALEBO O TOM A OTOM..VIDIM DENNE ČO SA DEJE..CI V TERCHOVEJ ALEBO VODNE DIELO VID ŽILINA..BULVAR.
  ZILINA..HLAVA NA HLAVE…OKIENKOVY PREDAJ MA BIT ZAKAZANI ALE TAM OTVORENE hlava na hlave…!!AJ ZATO MOZE VLADA ??alebo Matovič…preboha…stale je to onas…ja mam prijem 180eur..tiež niesom natom dobre..tiež bývame v podnájme.. viem je to ťažké.TIEZ SOM BEZ PRACE… ale musíme sa zjednotiť.a zabojovať az to ma co najmenej následkov…LEN MUSIME CHCIET!!!TIEZ TO DODRZIAVAM AKO VIEM AJ PRE SEBA ALE AJ KOLI RODINE!!!

 • Mirex píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Zem sa začína brániť proti preľudneniu. Veď začiatkom letopočtu žilo na zemi asi 0,3 miliardy ľudí. PRVÁ miliarda bola dosiahnutá okolo roku 1800. Po druhej svetovej už bolo na zemi 3 miliardy. Dnes je to 7 miliard. Prudký nárast počtu obyvateľov týmto kvdratickým tempom by znamenal že v roku 2100 by tu žilo 50 miliard alebo 100 miliard ľudí. A to je nemysliteľné…..

 • Taiana píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Už bi aj toho mohlo byt dost ľudia tak ci tak umierajú ci bola korona alebo nie. Prešli sme si to asi každí z nás niekto mal lachki priebeh niekto ťažký a aj smrteľní. Preto sú tie obmedzenia nezmiselne deti nám hlupnu majú depresie nemajú slobodu žiadne detstvo. Taktiež ekonomika je v piii. Rozvratene rodini
  . Upadá e do deprsiji nevidíme žiadne svetlo žiadni zmisle života. Už sme nákončí síl. Všade ticho smútok človek sa už nemá ani z čoho radovať vymrela láska ľudskosť 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥

 • Dušana píše:

  Myslím si že už by bolo na čase s núdzovým stavom skončiť.Je to veľmi zlé pre všetkých ľudí a hlavne ekonomika je u nás strašná.Ludia už nemajú chuť dalej takto žiť.Viem corona je zlá,ja som ju tiež prekonala a pri tom som dodržiavala všetky tie nezmyselné príkazy a aj tak som ochorela ja aj moja dcéra.Ale prečo každé úmrtie pripisujú len corone???Koľko zomrie denne onkologických pacientov??Lebo nič iné sa nerieši iba corona a na iné sa kašle.Uvedomte si aj to že aj deti sú úž zunované že sa musia učiť z domu.Moja dcéra mala v škole výborné výsledky a teraz badám zhoršenie.Myslíte si že som matka ktorá sa nevenuje svojmu dieťaťu???Isto nie.Alebo táto vláda vážne chce vychovať hlúpu generáciu ktorá nebude mať prehľad absolútne o ničom a bude ako ovce nasledovať politikov ktorý budú s ludmi robiť čo sa im chce.To hádam nie!

 • Ricci de rossi píše:

  Dúfam ze to už skonci a vaš nezmysel uz skonci dajte ludom slobodu uz,ľudia sú zdeptany a každý deň sa boja co zas vymyslite aby ľudia sa báli ešte viac sme slobodný ľudia slobodnej krajne tak prečo nás obklopuje te vašimi vymislenimi praktikami chceme sa vrátiť spet do nášho každodenného života ďakujem

 • ROLAND píše:

  Šipoš, Šipoš…. Že Ťa hanba nefackuje. Takto verejne klamať… Hnus
  Samozrejme, v každej rodine niekto zomrel… To je úplne prirodzené, ale určite nie na Covid

 • Oľga Krkoskova píše:

  Je čas uvoľniť opatrenia, ľudia sa nadychnu čerstvého vzduchu.Zdravie oživí pozitívne myslenie.

 • Janka píše:

  Pán Šipoš a pýtali ste sa každej rodiny? Lebo trepete. Skončite Vy a bude po núdzovom stave.

 • Šefan Számel píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  To, že umiera tolko ludí – to je zapríčinené z troch dôvodov a vláda psychologicky tlačí na ludí – to je iba oheň na horiaci dom – môže si zato sama aj suggesciami z masmediaí a propagandou …. je to banda zradcov a prisluhovačov – čo toto maju v pláne… je to hnus , čo sa deje a smutné, že nepriznajú svoju vinu …ludia nevedia, že sú otrávení a sami si vytvárajú dalšie virusy tým, že si myšlienkami ovplyvňujú svoj zhoršený zdravotný stav, ešte na horší,.. , tí, ktorí vám verili. Aj karanténu dte zaviedli miesto jednoduchých opatrení – ktorými sa dá koronavirusová infekcia zastaviť. Hoci som písal na viacerých miestach, že existuje riešenie -radšej bolo zmazané , miesto toho aby ste sa presvedčili… 50 dobrovolníkov – mohlo vyvrátiť hrôzostrašný scenár ohrozenia koronavirusom -ja medzi nimi a sami sme mohli dokázať že rozširujete bludy a vaše testovacie súpravy sú len daľšou veličinou, ktorou môžete oblbovať -kedže aj o teste vyšla pravda najavo a to, to že sám tvorca testu, sa vyjadril, že nie je vhodný na testovanie infekčných chorôb. Takže je plno dôkazov o vašej zrade a špekuláciách, a je mi na zvracanie ako chcete nahovoriť celému národu vaše čestné úmysly a snahu zachrániť národ. Hambite sa! príde druhé kolo, tretie kolo – zvýšenej chorobnosti a úmrtnosti, ale to nebude infekčné -ale z G4,G5 antén – kedže stačí 10 minutová dávka frekvencií určitým smerom a v tom smere sa zvýši chorobnosť a pravdaže aj úmrtnosť a to v širokom časovom rozsahu , a nebude to ani také do oka bijúce – lenže my o týchto technológiách vieme, a vieme aj to že sa podielate na genocíde a nič ste nepdnikli, aby sa slovenskí občania nezamorili hliníkovým práškom z lietadiel – chemtrails. Lebo aj to je súčasť podrazu na ľudí. O tom sa nikde nepíše . nehovorí, Každý vdychujeme ťažké kovy zo vzduchu ale nie každý si kupuje doplnky výživy a superpotraviny a vitamíny, aby tieto svinstvá zastavili, brzdili, alebo zo svojho organizmu aj vylúčili. Beda bude hlavne tým chudobnejším, a jedoduchším – kedže oni majú aj zlozvyky , fjčenie atď – a budú padať skôr ako ostatní… Je to hnusné divadlo, v ktorom máte aj vy svoje prsty a musíte byť odstavení od válovu a s predošlou vládou,vládami aj postavení pred súd , kedže ste spolučinitelia na týchto zverstvách. Lebo , kto vie o týchto veciach a nezabráni im, sa stáva spolupáchatelom. A vy ste spolupáchatelia – a nikto vám nepomôže tieto tvrdenia z vás zmyť. Musí prísť konečne garnitúra ľudí čo nebude ničiť tento štát, a vy všetci čo robíte genocídu – musíte ísť pred súd !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*