Horúca správa! Súčasnému testovaniu Slovákov bude o pár dní koniec, schvaľuje sa otváranie prevádzok a škôl

1. apríla 2021

Dnes (štvrtok) zasadalo konzílium epidemiológov, ktoré riešilo proces otvárania prevádzok či škôl a koniec súčasnej stratégie masového testovania.

Prvého apríla malo mimoriadne dôležité zasadnutie konzílium epidemiológov. Ako sa po ňom vyjadril profesor Krčméry, zásadne sa zmení súčasná stratégia testovania Slovákov. Zmeny budú predstavené už 11. apríla.

„Konzílium sa zaoberá otváraním škôl aj postupným otváraním prevádzok. Je to diskusia najmenej na týždeň,“ dodal Krčméry. Medzi jednotlivými vlnami zmierňovania opatrení musí byť dostatočný časový odstup, aby sa dalo spätne pozrieť, čo zhoršilo situáciu, ak sa tak stane.

Podľa Krčméryho musí byť hlavnou úlohou nového ministra zdravotníctva zlepšenie zdravotného stavu spoločnosti. Veľkým problémom je momentálne výrazný nedostatok lekárskeho pesonálu aj vybavenia nemocníc.

Zanikne Európska superliga? Anglické kluby po vlne kritiky vycúvali z pompézneho projektu

21.4.2021 (Webnoviny.sk) - Pompézny projekt elitnej klubovej futbalovej súťaže Európy sa zrejme nedočká reálneho naplnenia v praxi. Aspoň nie za účasti anglických klubov....

Daj vedieť svojím priateľom

Jeden komentár na “Horúca správa! Súčasnému testovaniu Slovákov bude o pár dní koniec, schvaľuje sa otváranie prevádzok a škôl

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*