Ide o zvláštne referendum, skonštatoval vo videu Fico a skritizoval aj Čaputovú s Hegerom

21. januára 2023

21.1.2023 (Webnoviny.sk) – Predseda strany Smer-SD Robert Fico na sociálnej sieti uviedol, že v referende hlasoval hneď o siedmej ráno. Bez zmeny ústavy podľa neho nebude možné realizovať na Slovensku predčasné parlamentné voľby.

Viac o téme: Referendum o zmene ústavy

Vo videu sa vyjadril, že ide o zvláštne referendum, keďže nikdy v histórii moderného Slovenska média a politici tak neodhovárali od účasti na referende. Podľa Fica je to dôkaz, že majú z referenda strach, no zároveň to dokazuje úbohý stav našej demokracie.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Referendum 2023 o zmene ústavy (fotografie)

„Na jednej strane majú plné ústa demokracie, ale keď ide o priamu formu, najvyššiu formu demokracie ako je referendum, tak hlava štátu, prezidentka, predseda Národnej rady, odvolaný predseda vlády odhovárajú ľudí, aby do tohto referenda nešli,“ povedal vo videu šéf strany Smer-SD.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda Národnej rady SR (NR SR), Predseda strany Smer-SD, Premiér Slovenskej republiky, Prezidentka SR, Referendum 2023 o zmene ústavy
Zdroj: Webnoviny.sk – Ide o zvláštne referendum, skonštatoval vo videu Fico a skritizoval aj Čaputovú s Hegerom © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*