Magistrát mesta Bratislava vyrúbe stromy v Starom Meste, dôvody vysvetlia informačné tabuľky

14. marca 2019

BRATISLAVA 14. marca (WebNoviny.sk) – Magistrát mesta Bratislava vyrúbe stromy v Starom Meste. Informuje magistrát na svojej webovej stránke. Dreviny spília na Námestí slobody a na Martinengovej ulici.

Do 31. marca by mali na Martinengovej ulici odstrániť dva poškodené ihličnany a jednu invazívnu drevinu. Na jeseň bude na mieste vysadených deväť listnáčov, tri ihličnany a kríky. Na Námestí slobody vyrúbu deväť javorov jasanolistých.

Bratislavský magistrát informuje o plánovaných orezoch, výruboch a výsadbách zelene na svojej webovej stránke v sekcii Životné prostredie.

Informačná tabuľka na dotknutých stromoch vysvetlí dôvod ich výrubu. Nové stromy magistrát vysadí na jeseň, pretože by v lete vyschli.

Hazardujú s ochranou práv Slovákov, Via Iuris kritizuje postoj poslancov pri voľbe ústavných sudcov

BRATISLAVA 22. mája (WebNoviny.sk) - Poslanci Národnej rady SR hazardujú s ochranou práv občanov Slovenskej republiky. Uvádza to organizácia Via Iuris v reakcii na opakov...

Viac k témam: výrub stromov
Zdroj: Webnoviny.sk – Magistrát mesta Bratislava vyrúbe stromy v Starom Meste, dôvody vysvetlia informačné tabuľky © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*