Martin na Audi za pár minút spôsobil päť nehôd, obvinili ho zo všeobecného ohrozenia

27. januára 2019

BRATISLAVA 27. januára (WebNoviny.sk) – Vyšetrovateľ žilinskej polície v nedeľu obvinil zo zločinu všeobecného ohrozenia 25-ročného Martina z Kysuckého Nového mesta.

Päť dopravných nehôd

Kysučan v sobotu doobeda spôsobil nebezpečnou jazdou po Žiline päť dopravných nehôd. Podľa hovorkyne žilinskej polície Jany Balogovej na automobile Audi A4 ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky.

Nehodu spôsobil na križovatke ulíc 1. mája a Jána Milca, ďalej pokračoval v jazde v protismere až na Hlinskú ulicu, kde nerešpektoval zákaz odbočenia vľavo. Na Mostnej ulici narazil do pred ním idúceho auta.

Polícia prosí o kamerové záznamy

Ani po tejto nehode nezastavil a pokračoval na Ulicu vysokoškolákov, kde spôsobil ďalšiu dopravnú nehodu a pokračoval v jazde smerom na Martin, pričom opäť narazil do bočnej strany vozidla idúceho tým istým smerom.

Na Nemocničnej ulici už jazdu vodiča zaznamenala policajná hliadka. Signály na zastavenie nerešpektoval, cez križovatku Košická prešiel na červenú a zadržať sa ho podarilo až na parkovisku obchodného domu.

Polícia v Žiline žiada verejnosť, najmä vodičov, ktorí boli ohrození alebo zaznamenali jazdu na kamerový záznam, aby ho čo najskôr poskytli polícii.

Viac k témam: dopravná nehoda, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Martin na Audi za pár minút spôsobil päť nehôd, obvinili ho zo všeobecného ohrozenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*