Video: Martin na Audi skončil vo väzbe, môže za to jeho divoká jazda a päť poškodených áut

28. januára 2019

BRATISLAVA/ŽILINA 28. januára (WebNoviny.sk) – Mladý Kysučan, ktorý cez víkend pri svojej divokej jazde v Žiline vrazil do piatich áut, skončil vo vyšetrovacej väzbe.

Ako v pondelok agentúru SITA informovala hovorkyňa Krajského súdu v Žiline Lenka Belavá, sudca pre prípravné konanie Okresného súdu Žilina vyhovel návrhu prokurátora a rozhodol o vzatí obvineného do väzby. Dôvodom je obava z pokračovania v trestnej činnosti. Uznesenie o vzatí obvineného do väzby je právoplatné.

Nebezpečnú jazdu 25-ročného Martina z Kysuckého Nového Mesta v sobotu dopoludnia zastavila až policajná hliadka. Okrem toho, že vodič strieborného Audi A4 zrámoval päť áut, poškodil aj fasádu budovy a počas divokej jazdy ohrozil aj niekoľko ďalších vodičov.

Ako polícia informovala na svojej facebookovej stránke, vodič síce nenafúkal, no v aute mal skladačku. Mladíkovi odobrali biologický materiál a čaká sa na výsledky. Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu všeobecného ohrozenia.

Polícia zároveň vyzýva najmä vodičov, ktorých počas jazdy ohrozil, prípadne majú z jeho jazdy kamerový záznam, aby sa na nich obrátili.

Viac k témam: obvinenie, väzba, vodič
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Martin na Audi skončil vo väzbe, môže za to jeho divoká jazda a päť poškodených áut © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*