Mimoriadna Tragédia v Sládkovičove: Tehotnú Mamičku Dobodal Priateľ, Potom Skočil Pod Vlak

18. júna 2024

Sládkovičovo je otrasené tragédiou, ktorá zasiahla celé Slovensko. V utorok ráno našli v rodinnom dome na Fučíkovej ulici 33-ročnú tehotnú ženu s bodnou ranou na bruchu. Podľa prvotných informácií mala žena zomrieť na následky bodných zranení, rovnako ako jej nenarodené dieťa.

Dráma na Fučíkovej ulici

Podľa spravodajského portálu TV Markíza mladú mamičku zrejme niekto napadol. Informácie o incidente potvrdila aj trnavská krajská polícia, ktorá momentálne vykonáva prvotné úkony na mieste činu. „Policajti prijali oznámenie o náleze osoby bez známok života v Sládkovičove. Polícia momentálne vykonáva prvotné úkony na mieste činu. Udalosť preverujeme v súvislosti s podozrením na násilný trestný čin. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia dovolí,“ uviedla polícia.

Nezhody s Priateľom

Medzi miestnymi obyvateľmi kolujú informácie o nezhodách, ktoré mala žena so svojím priateľom. Podľa jedného zo zdrojov, práve on mal byť páchateľom tejto tragédie a následne mal skočiť pod vlak. Okolie domu je momentálne opáskované, pričom na miesto dorazili záchranné zložky, ktoré privolal 12-ročný syn obete po náleze tela.

Záhadné Okolnosti

Informácie o tom, v akom štádiu tehotenstva sa mala mamička nachádzať, sa líšia. Niektoré zdroje uvádzajú, že bola v deviatom mesiaci, iné hovoria o štvrtom mesiaci tehotenstva. Nech už je pravda akákoľvek, tragédia zasiahla nielen rodinu obete, ale aj celú komunitu.

Reakcie Miestnych

„Čo na to povedať, mladá žena… Určite nejaké nezhody tam boli,“ uviedla jedna z miestnych obyvateliek, ktorá mamičku opísala ako príjemnú mladú ženu. Podľa nej mala byť žena tehotná so svojím priateľom a pracovala v ťažkej práci, kvôli ktorej bola na PN.

Miestna komunita je v šoku a smútku nad stratou mladej mamičky a jej nenarodeného dieťaťa. Polícia pokračuje vo vyšetrovaní a verejnosť čaká na ďalšie podrobnosti o tomto tragickom prípade.

Záver

Táto tragédia pripomína, aké krehké môžu byť ľudské vzťahy a ako rýchlo sa môže život zmeniť. Miestni obyvatelia dúfajú, že spravodlivosť bude nastolená a rodina obete nájde pokoj v tomto ťažkom období.

Daj vedieť svojím priateľom

7 komentárov na “Mimoriadna Tragédia v Sládkovičove: Tehotnú Mamičku Dobodal Priateľ, Potom Skočil Pod Vlak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*