Ministerka Saková chce o údajnom lustrovaní Kuciaka hovoriť najprv s premiérom Pellegrinim

28. januára 2019

BRATISLAVA 28. januára (WebNoviny.sk) – Ministerka vnútra Denisa Saková po dôkladnom zvážení všetkých okolností a faktov zaujme stanovisko ku kauze údajnej lustrácie zavraždeného novinára Jána Kuciaka a prijme rozhodnutie.

Ako ďalej pre agentúru SITA uviedol hovorca rezortu Petar Lazarov, o celej veci chce však najskôr a v čo najkratšom čase diskutovať s premiérom Petrom Pellegrinim, ktorému chce predostrieť svoj postoj k danej veci. „Ministerka sa momentálne nachádza v zahraničí,“ dodal hovorca.

Hnutie OĽaNO v pondelok oznámilo, že podáva podnet na policajnú inšpekciu, aby preverila nielen lustráciu Jána Kuciaka pred vraždou, ale takisto personálne prepojenia zodpovedných policajných dôstojníkov.

Viac k témam: minister vnútra SR, ministerstvo vnútra SR, NAKA Národná kriminálna agentúra, OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, premiér Slovenskej republiky, vražda novinára
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerka Saková chce o údajnom lustrovaní Kuciaka hovoriť najprv s premiérom Pellegrinim © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*