Ministerstvo vnútra zaobstará pre dopravnú políciu fotoďalekohľady, nakúpiť ich chce takmer štyristo

22. novembra 2020

22.11.2020 (Webnoviny.sk) – Ministerstvo vnútra vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie fotoďalekohľadov pre dopravnú políciu. Ako sa ďalej uvádza v oznámení zverejnenom na internetovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie, náklady na zabezpečenie zariadení rezort odhaduje na 2 847 878 eur bez DPH.

Ministerstvo má podľa vlastných slov záujem o „čo možno najkompaktnejšie zariadenie schopné vytvoriť fotografiu alebo obrazový záznam situácie preukazujúcej spáchanie priestupku účastníkmi cestnej premávky“.

Zariadenia majú spĺňať požiadavky

Zariadenia by tak podľa požiadaviek rezortu mali disponovať nastaviteľným pracovným rozsahom vzdialenosti a tiež automatickým režimom zaostrovania obrazu, vrátane automatického nastavenia parametrov snímania.

Cieľom je získať čo najlepšiu kvalitu dôkazných záznamov.

Šanta je najlepší rečník a Žilinka má silný príbeh, Transparency však poukazuje aj na ich nedostatky

24.11.2020 (Webnoviny.sk) - Prokurátor Ján Šanta je zo všetkých kandidátov na funkciu generálneho prokurátora ...

Najvýhodnejšia cena rozhodne

Záujemcovia o dodanie 395 kusov ďalekohľadov môžu ministerstvu predkladať ponuky do 11. decembra. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť najvýhodnejšia cena.

Viac k témam: dopravná polícia, verejné obstarávanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerstvo vnútra zaobstará pre dopravnú políciu fotoďalekohľady, nakúpiť ich chce takmer štyristo © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*