NAKA počas protidrogovej akcie Zeus našla vyše tisíc rastlín konope a zbraň

21. septembra 2020

21.9.2020 (Webnoviny.sk) – Po policajnej akcii Zeus boli vznesené tri obvinená za výrobu omamných a psychotropných látok. Informovala o tom Polícia SR na sociálnej sieti.

Národná kriminálna agentúra (NAKA) pri vykonaných prehliadkach zaistila 1 054 kusov rastlín rodu Cannabis a drvenej sušiny tejto rastliny.

Zo zaisteného množstva by bolo možné vyrobiť minimálne 5 050 jednotlivých dávok drogy. Policajti zaistili aj zbraň, ktorá je predmetom skúmania a porovnávania v databázach použitých zbraní.

Pre obzvlášť závažný zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi formou spolupáchateľstva bolo vznesené obvinenie 44-ročnému E. S., 41-ročnému T. S. a 39-ročnému R. S.

SPS ukončí rok miliónovými investíciami

29.10.2020 (Webnoviny.sk) - Takmer sedem miliónov eur predstavuje tohoročný kumulatívny objem investícií spoločnosti Slovak Parcel Service. Kuriérska spoločnosť uskutočni...

Páchateľom hrozí 10 až 15 rokov odňatia slobody.

Viac k témam: drogy
Zdroj: Webnoviny.sk – NAKA počas protidrogovej akcie Zeus našla vyše tisíc rastlín konope a zbraň © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*