Nikde nie je napísané, že Mistríkovi voliči pôjdu voliť Čaputovú, tvrdí politický analytik

26. februára 2019

BRATISLAVA 26. februára (WebNoviny.sk) – Politický analytik Ján Baránek nevidí dôvod, aby sa kandidáti na prezidenta vzdávali kandidatúry ešte pred prvým kolom volieb.

„Na to tu máme druhé kolo,“ povedal pre agentúru SITA s tým, že takýto postup podkopáva jeho zmysel a zužuje výber pre voličov. „Sú to skôr hry politických strán ako prianie jednotlivých kandidátov,“ vyhlásil Baránek.

Pripomenul tiež, že sa ešte neuskutočnili niektoré avizované diskusie kandidátov, ktoré mohli preferencie ovplyvniť. „Nikde nie je napísané, že voliči Mistríka pôjdu voliť Čaputovú, ktorá je kandidátkou liberálnej ľavice,“ dodal s tým, že Mistríkovi voliči zväčša k liberálnej ľavici nepatria.

Robert Mistrík sa vzdáva prezidentskej kandidatúry v prospech Zuzany Čaputovej. Mistrík to vyhlásil na utorňajšej tlačovej besede.

Prezident Kiska vymenuje ďalších ústavných sudcov len, ak poslanci doplnia počet kandidátov

BRATISLAVA 22. mája (WebNoviny.sk) - Národná rada si opäť nesplnila svoju povinnosť a nezvolila 10 kandidátov na ústavných sudcov.Prezident Andrej Kiska pred me...

VIAC O TÉME: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2019 NA SLOVENSKU

Viac k témam: Prezidentské voľby 2019 na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Nikde nie je napísané, že Mistríkovi voliči pôjdu voliť Čaputovú, tvrdí politický analytik © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*