Opitý muž napadol svoju družku, chytil do ruky aj nôž a facku dal jej maloletej dcére

18. novembra 2022

18.11.2022 (Webnoviny.sk) – Trojročné väzenie hrozí 49-ročnému mužovi, ktorý v Bánovciach nad Bebravou pod vplyvom alkoholu napadol svoju družku. Informovala o tom trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Chytil do rúk aj kuchynský nôž

Podľa Kuzmovej muž konal pod vplyvom alkoholu, počas hádky dokonca chytil do rúk aj kuchynský nôž, ktorý nasmeroval proti svojej družke a jej dcére, ale nakoniec ho odhodil.

V hádke však pokračoval, pričom maloletej dal facku. „Matka okamžite svoju dcéru bránila a muža odsotila. Muž následne ženu udrel päsťou do ramena, pričom jej spôsobil zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie s doposiaľ nezistenou dobou liečenia,“ uviedla Kuzmová.

Nafúkal 1,92 promile

Žena sa obrátila s prosbou o pomoc na políciu. „Policajti so súhlasom prokurátora muža zadržali. Krátko po zadržaní ho podrobili dychovej skúške na alkohol s výsledkom 1,92 promile. Muž bol umiestnený do cely policajného zaistenia,“ dodala Kuzmová.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Bánovciach nad Bebravou vzniesol obvinenie 49-ročnému mužovi z prečinu nebezpečného vyhrážania. Prokurátorovi zároveň odovzdal spisový materiál spolu s podnetom na väzbu obvineného, ktorý už bol v minulosti raz súdne trestaný.

Viac k témam: Domáce násilie, Krimi
Zdroj: Webnoviny.sk – Opitý muž napadol svoju družku, chytil do ruky aj nôž a facku dal jej maloletej dcére © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*