Pellegrini vo voľbách podporuje Šefčoviča, je prekvapený z veľkých rozdielov v prieskumoch

27. februára 2019

BRATISLAVA 27. februára (WebNoviny.sk) – Premiér Peter Pellegrini sa na predvolebné prieskumy preferencií prezidentských kandidátov nespolieha, vie, že dá hlas Marošovi Šefčovičovi bez ohľadu na to, čo ešte ukážu prieskumy. Povedal to pre médiá pred stredajším rokovaním vlády.

„Až tak to neprežívam, v tomto som veľký pragmatik. Skôr som prekvapený z veľkých rozdielov v prieskumoch,“ povedal na otázku, čo hovorí na to, že v najnovšom prieskume agentúry Focus sa umiestnila Zuzana Čaputová (Progresívne Slovensko) pred kandidátom Smeru Marošom Šefčovičom.

Pellegrini sa vyjadril aj k rozhodnutiu Roberta Mistríka, ktorý mal podporu strán SaS a Spolu, odstúpiť z volieb a podporiť Čaputovú.

„Rešpektujem rozhodnutia kandidátov. Ja osobne podporujem Šefčoviča a urobím všetko, čo môžem, aby to bol úspešný kandidát, ktorý povedie túto krajinu nasledujúcich päť rokov. To, čo sa deje na druhej strane, komentovať nebudem, je to ich taktika. Možno sa treba pýtať, prečo sa to tak rázne rozhodlo hneď teraz, čo je za tým, či naozaj len prieskumy alebo nejaké dohody v pozadí,“ povedal premiér.

Digitálne nákupné poukážky sa tešia čoraz väčšej obľube. Pozrite si dôvody, pre ktoré by ste ich mali začať využívať aj vy!

BRATISLAVA 23. mája (WebNoviny.sk) - Nákupné poukážky sú medzi zákazníkmi na Slovensku dlhodobo obľúbené. Potvrdili to aj výsledky prieskumu medzinárodného nákupn...

Podľa Pellegriniho má Šefčovič veľké šance stať sa novým prezidentom.

VIAC O TÉME: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2019 NA SLOVENSKU

Viac k témam: premiér Slovenskej republiky, Prezidentské voľby 2019 na Slovensku, prieskum
Zdroj: Webnoviny.sk – Pellegrini vo voľbách podporuje Šefčoviča, je prekvapený z veľkých rozdielov v prieskumoch © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*