Policajti stále objasňujú vraždu ženy z Rimavskej Soboty, hľadajú aj vražednú zbraň

20. augusta 2019

20.8.2019 (Webnoviny.sk) – Policajti stále objasňujú víkendovú vraždu 37-ročnej ženy z Rimavskej Soboty. Hľadajú aj vražednú zbraň. Mladá žena zomrela v noci zo soboty na nedeľu na chodbe bytového domu na Rožňavskej ulici.

Na tele mala viacero bodno-rezných poranení. Pre citlivosť prípadu polícia podrobnosti o jej zraneniach nezverejnila. Z jej smrti je podozrivý 22-ročný Ján z Rimavskej Soboty, ktorý je tiež mŕtvy.

Zrejme použil kuchynský nôž

Polícia po mladíkovi pátrala, ten si v nedeľu skoro ráno sám privolal sanitku. S bodným poranením ho previezli do nemocnice, kde po pár hodinách zomrel. Vražednú zbraň sa zatiaľ nepodarilo nájsť.

Ako informovala banskobystrická krajská polícia, páchateľ podľa všetkého použil ako vražedný nástroj kuchynský nôž s dĺžkou čepele 20 až 25 cm a šírkou 1 až 5 cm.

Tomáš si z obchodného domu v ruksaku odniesol dron, Gabriela ukradla oblečenie aj nabíjačku

19.9.2019 (Webnoviny.sk) - Dva podobné prípady krádeží v obchodných domoch riešia trenčianski policajti. Z odcudzenia dronu v hodnote 60 eur je obvinený 18-ročný Tomáš z ...

Prebiehajú aj výsluchy svedkov

Polícia upozorňuje, že ak by niekto našiel odhodený nôž, aby ho v žiadnom prípade nechytal a ihneď privolal policajtov. Do úvahy pripadajú s najväčšou pravdepodobnosťou úseky ulíc Rožňavská, Družstevná, Tompova, Šrobárova a Francisciho.

Vo vyšetrovaní prebiehajú procesné úkony, medzi nimi aj výsluchy svedkov. U oboch mŕtvych bola nariadená súdna pitva. Bližšie informácie k prípadu však momentálne nie je možné poskytnúť.

Viac k témam: útok nožom, vražda, vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajti stále objasňujú vraždu ženy z Rimavskej Soboty, hľadajú aj vražednú zbraň © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*