Pri rodinnom dome sa vznietila dielňa, požiar hasilo viac ako desať hasičov

8. decembra 2019

8.12.2019 (Webnoviny.sk) –  V obci Nová Polhora v okrese Košice-okolie bol v nedeľu po 4:00 ohlásený požiar dielne v blízkosti rodinného domu. Na mieste udalosti zasahovalo 12 profesionálnych hasičov z hasičskej stanice Bidovce, Košice s piatimi kusmi hasičskej techniky a päť členov dobrovoľného hasičského zboru obce Ploské.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania. Agentúru SITA o tom informoval operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Košiciach Roman Keruľ.

„Na mieste príslušníci ošetrili jednu osobu nadýchanú splodinami horenia. Na miesto zásahu boli tiež privolaní príslušníci policajného zboru. Lokalizácia požiaru bola nahlásená veliteľom zásahu pred šiestou hodinou ráno a likvidácia požiaru bola nahlásená o 6:30. Na mieste bol prítomný aj zaisťovateľ príčin požiarov,“ uviedol Keruľ.

Viac k témam: hasiči, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Pri rodinnom dome sa vznietila dielňa, požiar hasilo viac ako desať hasičov © SITA Všetky práva vyhradené.

Dôležitá správa! Hlavný hygienik Slovákom odkazuje, nech na dovolenky v Chorvátsku či Španielsku zabudnú

Aj keď sa Chorvátsko či Španielsko stále nachádzajú na zozname menej rizikových krajín, hlavnému hygienikovi Jánovi Mikasovi sa nepáči, že tam dovolenkujú Slováci. ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*