Strašné! Košický lekár mal pílou podrezať hrdlo šéfke, zabíjať mal s prestávkami, chcel si užiť jej rev

20. februára 2023

Okresný súd vzal lekára do väzby. Pôvodne ju chcel zastreliť a potom zabiť aj seba. Zbraň doniesol aj do práce, kde sa vyhrážal zabitím ľudí.

Lekár košickej Univerzitnej nemocnice L. Pasteura má obrovský problém. Podľa správ z nemocnice svojej kolegyni plánoval zastreliť svoju nadriadenú. Neskôr to zmenil na podrezanie hrdla pílkou. A jeho zámerom bolo, aby to trvalo dlho a aby poriadne trpela.

„Mám nápad. V pondelok ráno ju strelím do hlavy a potom sa sám zastrelím. Čo myslíš, ako ju jej profesúra zachráni pred mojou guľkou? Všetkým sa uľaví. Urobím za vás špinavú robotu,“ takto zneli prvotné plány. Neskôr ale riadne pritvrdil a scenár bol ako z hororu.

„Najradšej by som jej podrezal hrdlo s tenkou pílkou. S prestávkami. Aby som si vychutnal, ako reve. Díval by som sa, ako jej krv vniká do trachey. Dusila by sa. Oba principálne bronchy by sa plnili krvou. Saturácia by klesala. A krv by vnikala do periférnych bronchov a bronchiolov. Myslíš, že na to nemám, aby som ju zabil?“

Že nešlo len o vtip, dokazuje aj fakt, že so zbraňou prišiel aj do práce s vyhrážkami, že bude naozaj zabíjať. Často mával aj samovražedné vyjadrenia. Vo väzení by po dokázaní trestného činu a zodpovednosti ale stráviť maximálne jeden rok.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*