Texaská polícia našla v dome päť mŕtvych, medzi nimi aj 15-mesačné dieťa

12. februára 2019

BLANCHARD 12. februára (WebNoviny.sk) – Texaská polícia našla päť mŕtvych členov rodiny, ktorých niekto zastrelil. Medzi obeťami je aj 15-mesačné dieťa.

Identitu dieťaťa nezverejnili

Zástupcovia šerifa z Polk County potvrdili, že dvoch mužov našli mŕtvych vo vnútri rodinného domu a telá dvoch žien s malým dievčatkom ležali vonku.

Zástupca úradov Byron Lyons uviedol, že obeťami boli Ashley Delaney, jej manžel Randy Horn a švagrovci Carlos a Lynda Delaneyovci. Identitu dieťaťa nezverejnili.

Zaistili strelnú zbraň

Polícia našla v dome aj ženu, ktorá sa zamkla v kúpeľni. Vyšetrovateľom prezradila, že sa zobudila v pondelok približne o 5:30 tamojšieho času na hluk. Zatelefonovala svojmu synovi a ten upozornil políciu.

Strana Spolu odhlasovala vznik platformy na podporu zelených tém s názvom Zelení Spolu

14.9.2019 (Webnoviny.sk) - Strana Spolu na sobotňajšom sneme v Púchove odhlasovala vznik platformy na podporu zelených tém s názvom Zelení Spolu.Téma ochrany ži...

Lyons uviedol, že v dome zaistili strelnú zbraň, zatiaľ však nemajú žiadnych podozrivých. Podľa neho prípad nesúvisí s vraždou a následnou samovraždou.

Viac k témam: streľba, Texas
Zdroj: Webnoviny.sk – Texaská polícia našla v dome päť mŕtvych, medzi nimi aj 15-mesačné dieťa © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*