Tínedžerku „posadnutú“ masakrom na strednej škole v Columbine našli mŕtvu

18. apríla 2019

LITTLETON 18. apríla (WebNoviny.sk) – Tínedžerka z Floridy, ktorá bola podľa polície „posadnutá“ masakrom na strednej škole v Columbine v americkom štáte Colorado, si pred 20. výročím tragédie zrejme siahla na život.

Osemnásťročnú Sol Paisovú našli mŕtvu v horách neďaleko Denveru po 24-hodinovom pátraní. Zomrela v dôsledku strelného zranenia, ktoré si zjavne sama spôsobila.

Polícia mladú ženu podozrievala, že plánuje útok. Kancelária šerifa v okrese Jefferson a zástupcovia Federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI) uviedli, že tínedžerka pricestovala do Colorada v pondelok v noci z Miami a kúpila si zbraň a muníciu. Nedávno z jej strany zaznamenali bližšie nešpecifikované vyhrážky.

Masaker na Columbine High School sa odohral 20. apríla 1999. Dvaja študenti vtedy zastrelili 12 spolužiakov a jedného učiteľa a zranili ďalších 24 ľudí. Po útoku obaja spáchali samovraždu.

Progresívne Slovensko a Kiskova strana Za ľudí môžu podľa Mesežnikova nájsť viacero spoločných tém

16.8.2019 (Webnoviny.sk) - Vytvorenie predvolebnej koalície vznikajúcej strany exprezidenta Andreja Kisku Za ľudí s koalíciou strán Progresívne Slovensko/Spolu by získalo...

Viac k témam: americká polícia, mŕtva žena
Zdroj: Webnoviny.sk – Tínedžerku „posadnutú“ masakrom na strednej škole v Columbine našli mŕtvu © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*