Tínedžerovi priložili sekeru ku krku a nahrali nechutné video, polícia ihneď konala (foto)

21. februára 2020

21.2.2020 (Webnoviny.sk) – Po nechutnom videu zverejnenom na sociálnych sieťach, na ktorom skupina mladíkov ohrozuje tínedžera sekerou, padlo jedno obvinenie. Video zachytáva mladíkov, ktorí vošli do chatrče v Ostrovanoch v okrese Sabinov a jeden z nich so sekerou v ruke zahnal 18-ročného mladíka do kúta.

Ako informovala prešovská krajská polícia, pod hrozbou násilia žiadal od neho peniaze na alkohol. Kričal, strkal doňho a priložil mu sekeru ku krku so slovami „prineste hrniec na krv“. Jeden zo skupinky mladíkov incident natočili na mobil a zverejnili ho.

Po prijatí oznámenia začala polícia prípad riešiť a krátko nato zadržali štyroch podozrivých. Všetci pochádzajú z obce Ostrovany. Hlavného útočníka obvinili zo zločinu lúpeže. Vyšetrovateľ spracoval aj podnet na jeho vzatie do väzby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na 7 až 12 rokov.

Viac k témam: útok sekerou
Zdroj: Webnoviny.sk – Tínedžerovi priložili sekeru ku krku a nahrali nechutné video, polícia ihneď konala (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Írsky premiér vezme raz do týždňa službu v nemocnici, chce tak pomáhať nakazeným pacientom

6.4.2020 (Webnoviny.sk) - Pevný charakter v ťažkých časoch ukázal írsky premiér Leo Varadkar, ktorý v pondelok oznámil, že odteraz až do ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*