Trnavská polícia rieši šokujúci prípad. Muž sa prišiel priznať, že pred rokmi zavraždil ženu

14. januára 2020

14.1.2020 (Webnoviny.sk) – Šokujúci prípad rieši trnavská krajská polícia. Asi pol hodinu po polnoci prišiel na Obvodné oddelenie v Trsticiach 28-ročný muž a policajtom oznámil, že pred niekoľkými rokmi zavraždil ženu.

Ako informovali policajti na sociálnej sieti, hliadka oznámenie muža, ktorý bol zjavne pod vplyvom omamných látok, preverila a v rodinnom dome bolo v uzatvorenom priestore pod schodiskom nájdené ľudské torzo zabalené v koberci. Totožnosť zatiaľ nie je známa.

Na miesto bol vyslaný krajský vyšetrovateľ s tímom a v týchto chvíľach ešte stále prebieha obhliadka miesta činu. Nariadená bola pitva, polícia vykonáva všetky potrebné procesné úkony. Viac informácií polícia poskytne, až keď to procesná situácia dovolí.

Viac k témam: vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Trnavská polícia rieši šokujúci prípad. Muž sa prišiel priznať, že pred rokmi zavraždil ženu © SITA Všetky práva vyhradené.

La Liga nepustí fanúšikov na tribúny, v Španielsku sa obávajú druhej vlny nákazy koronavírusom

2.7.2020 (Webnoviny.sk) - Fanúšikovia v Španielsku sa už v tejto sezóne nevrátia na tribúny futbalových štadiónov. Návrat divákov kategoricky vylúčili šéf ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*