TURANCAR: Maximálne pohodlie a bezpečnosť už 30 rokov

11. februára 2019

BRATISLAVA 11. februára 2019 (WBN/PR) – Dopraviť bezpečne, v  pohodlí a na mnoho miest nielen v rámci Slovenska, ale aj susedných krajín. To je cieľom slovenského dopravcu s tridsaťročnou tradíciou. Vďaka novej významnej spolupráci a obnove vozidlového parku TURANCAR svoje služby posúva na vyššiu úroveň a výrazne prispieva k zlepšeniu ponuky a kvality autobusovej prepravy na Slovensku.

Nitrianska dopravná spoločnosť TURANCAR vznikla ešte v roku 1989 a odvtedy každý rok posúva hranice autobusovej dopravy na Slovensku smerom nahor.  Svoje jubilejné 30. výročie založenia firmy chce osláviť ako inak, ako skvalitnením svojich služieb. Maximálne pohodlie a najvyššia bezpečnosť. To je darček od TURANCARu pre všetkých, ktorí využívajú jeho služby.

Jednoduchšie spojenie s Európou vďaka spolupráci s FlixBus

Pomyselnú latku slovenskej autobusovej prepravy  sa nitrianskej spoločností podarí zdvihnúť aj vďaka významnej spolupráci.  Od  11.2.2019 totiž globálny poskytovateľ  mobility FlixBus umožňuje zakúpiť cestovné lístky na viac ako 260 spojov za týždeň, ktoré obsluhuje slovenský dopravca. TURANCAR tak v spolupráci s medzinárodným dopravcom umožní obyvateľom stredného a západného Slovenska  jednoduchšie spojenie s celou Európou a širšiu ponuku služieb na palube autobusov.

Máme veľkú radosť, že vďaka spolupráci so spoločnosťou TURANCAR môžeme rozšíriť ponuku zastávok v našej sieti. Slovensko má významnú geografickú polohu, zatiaľ sme ho pokrývali ponukou medzinárodných liniek spájajúcich okolité štáty. Najnovšie tak môžu zákazníci na FlixBuse zakúpiť aj cestovné lístky na regionálne spoje,“ uvádza Pavel Prouza, riaditeľ FlixBusu pre Českú republiku a Slovensko, ktorý vďaka svojej sieti autobusov ponúka v Európe viac ako 350 000 denných spojení do 2 000 destinácií.

Danko avizuje ďalšie zmeny volebných pravidiel, novelizovať chce aj Trestný zákon

17.7.2019 (Webnoviny.sk) - Parlament bude na jeseň pokračovať v zmenách volebných pravidiel pre politické strany. V rozhovore pre agentúru SITA to uviedol predseda NR SR ...

Pohodlnejšie cestovanie vďaka novým autobusom s pripojením k sieti Wi-Fi

Medzi Banskou Bystricou, Nitrou, Topoľčanmi a Bratislavou budú môcť zákazníci denne cestovať vo vyššom štandarde služieb, než na aký boli doteraz zvyknutí. K dispozícii budú mať pripojenie k sieti Wi-Fi, USB a elektrické zásuvky väčší priestor medzi sedačkami tým viac miesta na nohy. TURANCAR totiž pri príležitosti svojich narodenín omladzuje svoj vozidlový park a kupuje 30 nových autokarov značky Setra, z ktorých 11 ide na cesty práve dnes, 11.2.

Najnovšie autobusy Setra Comfort Class disponujú najvyspelejšími systémami aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Sú vybavené napríklad elektronickými asistenčnými systémami, systémom ESP, asistentom núdzového brzdenia, asistentom udržiavania jazdného pruhu či optickým senzorom.

Zažite na vlastnej koži maximálny komfort i bezpečie a cestujte s TURANCAROM. Cestovné lístky je možné zakúpiť  na www.turancar.sk alebo na www.flixbus.sk.

O spoločnosti TURANCAR

Dnes úspešnú a stabilnú nitriansku spoločnosť TURANCAR založil Viliam Turan. Jeho prvou podnikateľskou aktivitou bolo otvorenie 1. súkromnej požičovne áut na jar 1989 v bývalej Československej socialistickej republike. Odvtedy sa TURANCAR vypracoval medzi špičku na trhu a do jeho portfólia bohatej činnosti patrí pravidelná autobusová doprava, zájazdová doprava, cestovná kancelária, kamiónová doprava, autorizovaný servis autobusov Mercedes Benz a SETRA a nákladných vozidiel Mercedes Benz. Zároveň je importérom, predajcom a autorizovaným servisom midibusov značky ISUZU. Za 30 rokov svojej existencie sa spoločnosť vyprofilovala ako najvýznamnejší súkromný poskytovateľ dopravy na Slovensku.

Viac k témam: TURANCAR
Zdroj: Webnoviny.sk – TURANCAR: Maximálne pohodlie a bezpečnosť už 30 rokov © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*