V príprave na MS v hokeji končí Chovan a Lamper, ktorý si v zápase proti Lotyšom zlomil ruku

22. apríla 2021

22.4.2021 (Webnoviny.sk) – Po úvodných dvoch prípravných zápasoch pred majstrovstvami sveta v hokeji nastali v kádri slovenskej reprezentácie dve zmeny. Po piešťanských dueloch proti Lotyšom (1:2 pp a 1:0 pp) z 26-členného kádra Craiga Ramsayho vypadli obranca Martin Chovan a útočník Patrik Lamper. Práve Lamper v druhom stretnutí s Lotyšmi utrpel zlomeninu ruky s dobou liečenia až päť týždňov.

„Tréneri po každom dvojzápase prehodnotia zloženie tímu. Ďalšie zmeny v kádri pravdepodobne nastanú pred druhým oficiálnym reprezentačným zrazom, ktorý by mal byť vo štvrtok 29. apríla,“ skonštatoval oficiálny web SZĽH.

Najbližšie sa Slováci v príprave na MS 2021 predstavia opäť v Piešťanoch vo dvoch zápasoch proti Nemcom (24.- 25. 4.) a ďalších dvoch proti Rakúšanom (1.- 2. 5.).

Generálku na svetový šampionát v Rige (21.5. – 6.6.) absolvujú 6. a 7. mája v Prahe proti domácim Čechom.

Investícia, ktorá priniesla desiatky pracovných miest

10.5.2021 (Webnoviny.sk) - Lidl rozšíril svoje logistické centrum v Seredi o 12 000 metrov štvorcových.Nové pracovné miesta a ešte vyšší komfor...

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2021, prípravné zápasy
Zdroj: Webnoviny.sk – V príprave na MS v hokeji končí Chovan a Lamper, ktorý si v zápase proti Lotyšom zlomil ruku © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*