Video: Tropická búrka Humberto zasiahla Bahamy a môže sa zmeniť na hurikán

15. septembra 2019

15.9.2019 (Webnoviny.sk) – Tropická búrka Humberto zasiahla severozápadnú časť Bahám, ktorú nedávno zdevastoval hurikán Dorian.

Po silnom daždi sa Humberto presunul na severozápad od ostrova Great Abaco a pohyboval sa rýchlosťou deväť kilometrov za hodinu.

Bahamská vláda už večer zrušila varovanie pred tropickou búrkou. Podľa meteorológov z Humberta môže v nedeľu vzniknúť hurikán, ktorý však neohrozí pevninu.

Bahamy navštívil Generálny tajomník OSN António Guterres, aby podporil humanitárnu pomoc po ničivom hurikáne Dorian, ktorý zanechal tisíce ľudí bez jedla, vody a strechy nad hlavou.

Nemecký LANXESS digitalizuje svoje výrobné procesy

1.6.2020 (Webnoviny.sk) - Analýzu dát prostredníctvom nástroja TrendMiner využívajú dve tretiny všetkých závodov LANXESS na svete...

Zobraziť fotogalériu k článku:
Hurikán Dorian (fotografie)

Na zozname nezvestných je 1300 osôb. Úrady však tvrdia, že niektorí ľudia sa ešte stále môžu nachádzať v úkrytoch a nedali o sebe vedieť. Oficiálny počet mŕtvych je 50.

Viac k témam: hurikán Dorian, tropická búrka, tropická búrka Humberto
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Tropická búrka Humberto zasiahla Bahamy a môže sa zmeniť na hurikán © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*