Zase tragédia! Vodič sa severe Slovenska vrazil autom do skupiny ľudí na chodníku

5. októbra 2022

Informáciu priniesla Polícia SR na svojom Facebooku. Po nešťastí v Bratislave s piatimi úmrtiami dnes vrazil ďalší vodič do ľudí na chodníku.

V Čadci na ceste druhej triedy číslo 487 došlo dnes okolo 13:40 hod. k dopravnej nehode. Vodič zrazil osoby na chodníku. V súčasnej dobe na mieste vykonáva polícia prvotné procesné úkony s cieľom zdokumentovania dopravnej nehody. Ďalšie informácie poskytne neskôr.

Aktualizované vyjadrenie polície:

Dnes došlo v Čadci na ceste druhej triedy k dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 37 ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Peugeot v smere od obce Raková do Čadce. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin v smere jazdy prešiel s vozidlom na chodník, kde došlo k stretu osobného motorového vozidla a chodkyne s dvoma maloletými deťmi.

Po dopravnej nehode bola chodkyňa s deťmi aj vodič motorového vozidla prevezení na ošetrenie do nemocnice. Vodič sa po dopravnej nehode podrobil dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 0,86 mg/l (1,79 promile) alkoholu vo vydychovanom vzduchu. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*