Život v Británii by sa mohol do normálu vrátiť o šesť mesiacov, odhadujú odborníci

30. marca 2020

30.3.2020 (Webnoviny.sk) – V Británii sa do práce vrátilo okolo 20-tisíc bývalých pracovníkov systému zdravotníctva, aby pomohli v boji proti koronavírusu. Sú medzi nimi lekári, zdravotné sestry a ďalší bývalí profesionáli z tejto oblasti. Oznámil to prostredníctvom viedeoodkazu britský premiér Boris Johnson.

Viac o téme: Koronavírus

Johnson sa momentálne nachádza v domácej izolácii, keďže aj uňho testy potvrdili vírus. Obyvateľom z domu odkázal, že krajina krízu „spoločne“ prekoná.

Okrem Johnsona mali pozitívne testy na koronavírus napríklad aj minister zdravotníctva Matt Hancock či minister pre Škótsko Alister Jack. Podľa odhadov odborníkov by sa mohol život v Spojenom kráľovstve vrátiť do normálu o šesť mesiacov.

Vo Veľkej Británii potvrdili doteraz vyše 19 500 prípadov nákazy novým koronavírusom. Viac než 1 220 ich ochoreniu podľahlo.

Borussia Dortmund už nepočíta so strelcom zlatého nemeckého gólu z majstrovstiev sveta 2014

24.5.2020 (Webnoviny.sk) - Mario Götze definitívne opustí nemecký futbalový tím Borussia Dortmund po tejto sezóne. Potv...

Viac k témam: britský premiér, Koronavírus, Koronavírus COVID-19 vo Veľkej Británii
Zdroj: Webnoviny.sk – Život v Británii by sa mohol do normálu vrátiť o šesť mesiacov, odhadujú odborníci © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*