Zsolt Lukáč skončil vo funkcii generálneho riaditeľa bratislavských vodárov

15. marca 2019

BRATISLAVA 15. marca (WebNoviny.sk) – Na štvrtkovom rokovaní predstavenstva Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, a. s., (BVS) požiadal Zsolt Lukáč o uvoľnenie z postu generálneho riaditeľa.

Predstavenstvo BVS jeho žiadosti vyhovelo a následne výkonom funkcie generálneho riaditeľa poverilo výrobného riaditeľa Stanislava Beňa. Zsolt Lukáč pôsobil na poste generálneho riaditeľa BVS od decembra 2015. Informovala o tom v piatok spoločnosť BVS v tlačovej správe.

Hlavnou činnosťou BVS je výroba a distribúcia pitnej vody a odvádzanie a čistenie odpadových vôd. Spoločnosť poskytuje svoje služby pre viac než 700 tisíc ľudí z Bratislavy, ako aj zo siedmich okresov na Záhorí a v okolí hlavného mesta.

Vodou zásobuje 97 % obyvateľov žijúcich v tomto spádovom území. Prevádzkuje desiatky vodárenských zdrojov a objektov, vyše tritisíc kilometrov verejných vodovodných i tisícpäťsto kilometrov verejných kanalizačných sietí.

Theresa Mayová čelí výzvam konzervatívcov na odstúpenie, otázka brexitu je stále nevyriešená

LONDÝN 24. marca (WebNoviny.sk) - Britská premiérka Theresa Mayová čelí narastajúcemu tlaku jej Konzervatívnej strany, aby rezignovala alebo stanovila termín svojho odstú...

Viac k témam: BVS Bratislavská vodárenská spoločnosť
Zdroj: Webnoviny.sk – Zsolt Lukáč skončil vo funkcii generálneho riaditeľa bratislavských vodárov © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

sitelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*