Cez Slovensko pôjdu zahraniční vojaci, Američania sa budú presúvať v rámci operácie Atlantic Resolve

14. júla 2019

14.7.2019 (Webnoviny.sk) – Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 15. do 21. júla tohto roka. Celkovo pôjde o osem cestných presunov zahraničných vojsk, pričom pôjde predovšetkým o amerických vojakov, ktorí sa budú presúvať v rámci operácie Atlantic Resolve.

V nasledujúcom týždni dáva rezort obrany tiež do pozornosti cestné presuny nadrozmerného nákladu Ozbrojených síl SR na trasách Kuchyňa – Nemecká a Martin – Krupina, ako aj železničné transporty na trasách Zemianske Kostoľany – Vlkanová a Zemianske Kostoľany – Kuchyňa. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa rezortu obrany Danka Capáková.

Viac k témam: Ministerstvo obrany SR, presun vojenskej techniky
Zdroj: Webnoviny.sk – Cez Slovensko pôjdu zahraniční vojaci, Američania sa budú presúvať v rámci operácie Atlantic Resolve © SITA Všetky práva vyhradené.

Čaputová by nemala zasahovať do vnútorných problémov iných štátov, podľa Danka môže poškodiť vzťahy

19.7.2019 (Webnoviny.sk) - Prezidentka SR Zuzana Čaputová by nemala zasahovať do vnútorných problémov okolitých štátov. Myslí si to predseda parlamentu Andrej Danko. Na n...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*