Do karnevalového sprievodu v nemeckom meste Volkmarsen vrazilo auto, zranilo aj deti

24. februára 2020

24.2.2020 (Webnoviny.sk) – Do karnevalového sprievodu v Nemecku v pondelok vrazilo auto a zranilo niekoľko ľudí. Udalosť sa stala v meste Volkmarsen, zhruba 280 kilometrov juhozápadne od Berlína, informovala polícia s tým, že vodiča zatkli a oblasť uzavreli.

Miestne médiá tvrdia, že zranenia utrpelo prinajmenšom dvanásť ľudí vrátane detí. Polícia túto informáciu zatiaľ nepotvrdila.

Bližšie podrobnosti o udalosti polícia zatiaľ nezverejnila, no vyzvala verejnosť, aby nešírila „nepotvrdené správy“. Polícia tvrdí, že zatiaľ nedostala hlásenie o úmrtiach a nemá ani presný počet zranených. Na určenie príčiny udalosti je podľa nej tiež ešte skoro.

Svedkovia, ktorých citujú regionálne noviny Frankfurter Rundschau, uviedli, že vodič strieborného Mercedesu obišiel bariéru, ktorá oddeľovala premávku od sprievodu.

Epidémia koronavírusu zasiahla prezidenstké voľby v Poľsku, ľudia budú hlasovať prostredníctvom pošty

7.4.2020 (Webnoviny.sk) - Poľský parlament v pondelok v neskorých hodinách schválil hlasovanie v nadchádzajúcich prezidentských voľbách výlučne prostredníctvom pošty. Šír...

Či doň vrazil úmyselne, nie je známe. Na záberoch z miesta udalosti možno vidieť, že má auto lokálnu poznávaciu značku.

Viac k témam: karneval
Zdroj: Webnoviny.sk – Do karnevalového sprievodu v nemeckom meste Volkmarsen vrazilo auto, zranilo aj deti © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*