Fedor po odchode z Mosta-Híd mieri do Dobrej voľby, Drucker predstaví aj ďalšie tváre

19. septembra 2019

19.9.2019 (Webnoviny.sk) – Poslanec NR SR Martin Fedor sa pridáva do vznikajúcej strany exministra zdravotníctva Tomáša Druckera Dobrá voľba. Ako Fedor uviedol pre agentúru SITA, chce presadzovať vecnú a programovú politiku.

„Viac ako inokedy ľudia očakávajú, že v politike musí prevládnuť odbornosť a pokoj, nie neustále hľadanie konfliktov s cieľom šokovať za každú cenu. Potrebujeme fungujúci štát a dobré služby pre občanov. Bezpečnosť občanov a obrana vlasti a jej záujmov patria medzi základné úlohy štátu. To bude aj moja agenda v strane Tomáša Druckera,“ povedal Fedor, ktorý minulý týždeň oznámil, že odchádza z poslaneckého klubu Mosta-Híd. Dôvodom odchodu sú podľa neho rozdielne názory so stranou Most-Híd.

Drucker vo štvrtok predstaví aj ďalšie tváre svojej vznikajúcej strany i programové priority. O tom, že bývalý minister zdravotníctva a vnútra za Smer-SD založí vlastnú stranu, sa špekulovalo dlhšie. Drucker zámer založiť stranu potvrdil v polovici augusta. Minulý týždeň vo štvrtok na ministerstve vnútra odovzdal takmer 30-tisíc podpisov na registráciu jeho novej strany Dobrá voľba. Podľa svojich predchádzajúcich vyjadrení sa jeho strana chce prioritne zamerať na seniorov, rodiny a zdravotníctvo.

Viac k témam: Parlamentné voľby do NRSR na Slovensku 2020
Zdroj: Webnoviny.sk – Fedor po odchode z Mosta-Híd mieri do Dobrej voľby, Drucker predstaví aj ďalšie tváre © SITA Všetky práva vyhradené.

Po smrti Georgea Floyda prepukli v USA násilnosti, v pohotovosti je národná garda aj armáda

30.5.2020 (Webnoviny.sk) - Guvernér amerického štátu Georgia v sobotu vyhlásil núdzový stav a aktivoval Národnú gardu. Spravil tak v súvislosti s násilnosťami, ktoré vypu...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*