Fedor vystupuje z koalície. Trio Smer-SD, SNS a Most-Híd stratilo v parlamente väčšinu

13. septembra 2019

13.9.2019 (Webnoviny.sk) – Poslanec NR SR Martin Fedor vystupuje z poslaneckého klubu Most-Híd a z vládnej koalície. Potvrdil to pre agentúru SITA. Dôvodom sú podľa neho rozdielne názory so stranou Most-Híd.

Po jeho odchode bude mať vládna koalícia v 150-člennom parlamente 75 hlasov, čím prichádza o väčšinu. Predseda Mosta-Híd berie rozhodnutie Martina Fedora na vedomie.

V poslednom čase sa Fedorovo meno skloňovalo so vstupom do novo pripravovanej politickej strany bývalého ministra zdravotníctva a vnútra Tomáša Druckera.

Tieto informácie však Fedor nepotvrdil ani nevyvrátil a pre agentúru SITA uviedol, že o tom bude informovať, keď to bude aktuálne. Podobne argumentoval aj Drucker, ktorý dodal, že ľudí, ako aj programové priority strany Dobrá voľba, predstaví budúci týždeň.

Ženy mali vysťahovať z veľkého domu, spôsobili výbuch a zranili sa pri ňom

18.9.2019 (Webnoviny.sk) - Dve Nemky podpálili veľký rodinný dom neďaleko Münsteru, z ktorého ich mali vysťahovať.Výbuch, ktorý požiar spôsobil, nastražili práv...

Viac k témam: koalícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Fedor vystupuje z koalície. Trio Smer-SD, SNS a Most-Híd stratilo v parlamente väčšinu © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*