Foto: Obvinili štyroch Rumunov, ktorí odpálili bankomaty v Chorvátskom Grobe

17. apríla 2019

BRATISLAVA 17. apríla (WebNoviny.sk) – Rumunov, ktorí v utorok odpálili bankomaty v nákupnom centre v Chorvátskom Grobe, v časti Čierna Voda, obvinili zo zločinu krádeže v štádiu pokusu a zo zločinu poškodzovania cudzej veci spáchaných formou spolupáchateľstva.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, štyria cudzinci, dvaja 29-roční, 31-ročný a 43-ročný, sú v policajnej cele do rozhodnutia sudcu o ich väzobnom stíhaní. V prípade dokázania viny im hrozí trest na tri roky až 10 rokov.

K výbuchu došlo v utorok krátko po 01:00. Silná tlaková vlna poškodila konštrukciu oboch bankomatov, vchodové dvere, výklady predajní a vestibul nákupného centra. Škody zatiaľ nie sú vyčíslené.

Kriminalisti pri obhliadke miesta činu zaistili dôležité stopy, medzi nimi aj osobné motorové vozidlo. Pri objasňovaní činu spolupracovali s rakúskymi kolegami. Podobné prípady sa totiž stali aj u nich. Podozrivých do niekoľkých hodín zadržali v Bratislave na Štefánikovej ulici.

Kolónii belorítky domovej v ČOV Rakytovce sa darí

BANSKÁ BYSTRICA 17. júna (WebNoviny.sk) - V čistiarni odpadových vôd (ČOV) Rakytovce na administratívnej budove inštalovali v rámci projektov podpory biodiverzity 50 ...

Viac k témam: bankomat, obvinenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Obvinili štyroch Rumunov, ktorí odpálili bankomaty v Chorvátskom Grobe © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*