Foto: Policajti pri prehliadke auta a domu zaistili bielu kryštalickú látku aj zelenú sušinu

24. mája 2019

BRATISLAVA 24. mája (WebNoviny.sk) – Kriminalisti v Žiari nad Hronom pri prehliadkach osobného auta a domu v Banskoštiavnickom okrese zaistili zatavenú striekačku, sklenenú ampulku s bielou kryštalickou látkou aj plastové vrecko so zelenou sušinou. V tejto súvislosti polícia zadržala jednu osobu.

Ako agentúru SITA informuje banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, polícia predpokladá, že zaistené veci súvisia s páchaním drogovej trestnej činnosti. Všetok materiál poslali na expertízne skúmanie.

Vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie vo veci zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Prípad naďalej vyšetrujú.

Viac k témam: drogy, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Policajti pri prehliadke auta a domu zaistili bielu kryštalickú látku aj zelenú sušinu © SITA Všetky práva vyhradené.

Prezident Trump údajne uvažuje, či by Spojené štáty nemohli od dánskej vlády kúpiť Grónsko

16.8.2019 (Webnoviny.sk) - Americký prezident Donald Trump pri viacerých príležitostiach vyslovil myšlienku, že USA by od dánskej vlády mohli kúpiť Grónsko. Kancelária pr...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*