Foto: Sedemnásťročný Denis zaútočil so sekerou na mladšieho brata

13. septembra 2019

13.9.2019 (Webnoviny.sk) – Obvineniam z úmyselného ublíženia na zdraví čelí iba 17-ročný chlapec z Váhoviec v okrese Galanta. Tínedžer sekerou napadol svojho o rok mladšieho brata.

Rezno – sečné rany

V stredu ráno prišiel k jeho posteli so sekerou v rukách a zahnal sa mu na hlavu. Jeho mladší brat si ešte stihol zakryť tvár a sekera sa mu zaťala do dvoch prstov ľavej ruky.

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, útočník mu spôsobil rezno – sečné rany s poškodením šliach.

Podnet na väzbu

Policajti ho krátko po čine zadržali a umiestnili do cely. Spracovaný bol aj podnet na jeho vzatie do väzby. Právna kvalifikácia prípadu sa môže zmeniť na základe ďalších výpovedí a znaleckých posudkov.

Premiér Johnson má len pár dní na to, aby predložil Európskej únii svoje plány pre brexit

19.9.2019 (Webnoviny.sk) - Britský premiér Boris Johnson má 12 dní na to, aby predostrel svoje plány pre brexit Európskej únii (EÚ). Oznámil to fínsky premiér Antti Rinne...

Denisa už v auguste odsúdili za lúpež, ktorej sa dopustil začiatkom roka. Svoju obeť vtedy zbil a obral o 20 eur.

Ako mladistvý dostal trest 18 mesiacov nepodmienečne s odkladom na 18 mesiacov pod probačným dohľadom, s tým že mal nahradiť škody a verejne alebo osobne sa osobe ospravedlniť.

Viac k témam: domáce násilie, sekera
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Sedemnásťročný Denis zaútočil so sekerou na mladšieho brata © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*