Foto: V Chorvátskom Grobe odpálili dva bankomaty, polícia zadržala štyroch podozrivých Rumunov

16. apríla 2019

BRATISLAVA 16. apríla (WebNoviny.sk) – V obchodnom centre v Chorvátskom Grobe, časť Čierna Voda, odpálili v noci dva bankomaty. Polícia už zadržala štyroch podozrivých Rumunov. Informáciu o poškodení bankomatov prijala polícia krátko pred 01:15.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, na základe získaných operatívnych informácií zadržali policajti pohotovostného policajného útvaru štyri podozrivé osoby rumunskej národnosti. Momentálne s nimi vykonávajú potrebné procesné úkony.

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania a ohrozovania prevádzky všeobecne prospešného zariadenia v súbehu s poškodzovaním cudzej veci a krádeže v štádiu pokusu. Viac informácií polícia poskytne hneď, ako to procesná situácia umožní.

Viac k témam: bankomat, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: V Chorvátskom Grobe odpálili dva bankomaty, polícia zadržala štyroch podozrivých Rumunov © SITA Všetky práva vyhradené.

Líderka Hongkongu Lamová sa ospravedlnila za kontroverzný návrh zákona, ale rezignovať nemieni

HONGKONG 18. júna (WebNoviny.sk) - Líderka Hongkongu Carrie Lamová sa ospravedlnila za sporný návrh zákona, ktorý vyvolal nedávne obrovské masové protesty.Zárov...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*