Heger: Deň narcisov sa na Slovensku stal tradíciou a symbolom solidarity s onkologickými pacientmi (video)

11. júna 2021

11.6.2021 (Webnoviny.sk) – Deň narcisov sa pre ľudí na Slovensku stal tradíciou a symbolom solidarity s onkologickými pacientmi. Uviedol to predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO), ktorý sa v piatok na Úrade vlády SR (ÚV SR) stretol s výkonnou riaditeľkou Ligy proti rakovine Evou Kováčovou.

Informoval o tom tlačový a informačný odbor úradu vlády s tým, že do charitatívnej zbierky sa zapojili aj zamestnanci ÚV SR spolu s premiérom.

Heger podotkol, že máloktorá verejno-prospešná zbierka má takú silnú atmosféru ako Deň narcisov. Poďakoval sa Lige proti rakovine za obetavú prácu a pomoc, ktorú poskytujú chorým pacientom a ich blízkym.

Piatkové stretnutie bolo historicky prvé stretnutie predstaviteľov Ligy proti rakovine s predsedom vlády SR na pôde úradu vlády. Podľa jeho slov budú mať dvere na úrade vlády vždy otvorené.

Počas leta stúpa počet podvodov na ľuďoch, ministerstvo vnútra spúšťa informačnú kampaň

22.6.2021 (Webnoviny.sk) - Informačné centrum na boj proti obchodovaniu s ľuďmi a prevenciu kriminality ...

Do nedele 20. júna je možné zapojiť sa do zbierky a prispieť prostredníctvom SMS na číslo 848 v hodnote tri eurá alebo na účet zbierky.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: charita, Deň narcisov, onkologickí pacienti, premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Heger: Deň narcisov sa na Slovensku stal tradíciou a symbolom solidarity s onkologickými pacientmi (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*