Hľadáte Letnú Brigádu? Najlepšie Platené Práce Vám Môžu Zarobiť až 20 Eur na Hodinu

11. júna 2024

Bratislava, 1. júna 2024 – Blíži sa leto a s ním aj príležitosti na brigády pre študentov a ľudí, ktorí si chcú privyrobiť. Na Slovensku sa tento rok otvárajú pozície, ktoré môžu priniesť atraktívne zárobky až do výšky 20 eur na hodinu. Ponúkame prehľad najlepšie platených brigád v slovenských krajských mestách.

Bratislava: Tréneri a Maséri na Výslní

V hlavnom meste zaujala na portáli Profesia ponuka trénera. Ak máte skúsenosti s týmto športom, môžete si zarobiť od 15 do 22 eur na hodinu. Podobne sú na tom aj tréneri športovej gymnastiky, ktorým spoločnosť ponúka 16 až 20 eur za hodinu. Okrem trénerských pozícií sa oplatí sledovať aj ponuky pre masérov, kde sa zárobky pohybujú od 7 do 25 eur na hodinu.

Trnava a Nitra: Flexibilné Možnosti s Vysokými Zárobkami

V trnavskom okrese hľadá VIP Gym fitness trénerov, ktorí si môžu stanoviť vlastnú cenu a zarobiť 15 až 25 eur na hodinu. Spoločnosť Ekoplast ponúka v západnom Slovensku prácu anketára s hodinovou sadzbou 12,50 eur. V Nitre sa otvára možnosť pracovať ako lektor angličtiny s hodinovou mzdou 7 eur.

Východ Slovenska: Rozmanité Pracovné Ponuky

V Prešove a Košiciach sa otvárajú zaujímavé možnosti pre promotérov a hostesky, ktorí môžu zarobiť 1 200 až 3 000 eur mesačne. Promotéri budú oslovovať potenciálnych klientov na promo akciách a eventoch, kde budú predstavovať produkty spoločnosti.

Trenčín, Žilina, Banská Bystrica: Široká Paleta Brigád

V Trenčíne sú opäť atraktívne ponuky pre lektorov angličtiny, ktorí si môžu zarobiť od 10 do 18 eur na hodinu. V Banskej Bystrici a Žiline sa otvárajú pozície v skladoch pre šoférov vysokozdvižných vozíkov, kde môžu zárobky dosahovať štvorciferné sumy. V Žiline je tiež lákavá ponuka pre barmanov s mzdou 10 až 15 eur na hodinu bez sprepitného.

Celoslovenské Možnosti: Kuriéri a Taxislužby

V každom väčšom meste sa oplatí zvážiť prácu kuriéra pre Bolt Food, kde si môžete zarobiť až 2 000 eur. Práca vodiča taxislužby tiež ponúka možnosť prekonať priemerný slovenský plat, a to aj na dohodu.

Leto prináša rôzne možnosti na zlepšenie svojich finančných podmienok. Nezmeškajte príležitosť a využite tieto skvelé pracovné ponuky!

Foto: ilustračné

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*