Horúca správa! Kvôli koronavírusu sa na mnohých miestach Slovenska školský rok nezačne

1. septembra 2020

Úrady verejného zdravotníctva sledujú vývoj situácie a je jasné, že po jej zhodnotení odporučia niektorým obciam, mestám či regiónom posunutie začiatku školského roka.

Situácia s pandémiou koronavírusu sa na Slovensku nelepší. Skôr naopak, na mnohých miestach sa bojuje s lokálnym šírením vírusu a novými ohniskami. Úrady verejného zdravotníctva v najbližších hodinách rozhodnú, v ktorých lokalitách sa zajtra nenastúpi do školských lavíc.

Už teraz je jasné, že sa tak stane v Nitre. Ide o Základnú školu sv. Marka na Petzwalovej ulici. U jedného učiteľa potvrdili koronavírus.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Michalovciach zavádza od utorka do nedele 13. septembra na území okresu nové opatrenia súvisiace s prevenciou šírenia koronavírusu. Týkajú sa hromadných verejných podujatí, prevádzkových hodín a zariadení sociálnych služieb.

Desiatky tisíc Slovákov sa dali nachytať na pochybnú súťaž o auto a zdieľali podozrivú stránku

19.10.2020 (Webnoviny.sk) - Viac než 30-tisíc Slovákov zdieľa na sociálnej sieti pochybnú súťaž o osobný automobil Škoda Octavia. Upozornila na to stránka Hoaxy a podvody...

V obci Staré hygienici nariaďujú domácu izoláciu deťom, žiakom a študentom. Aj tu sa im neplánovane predĺžia školské prázdniny.

Správu budeme aktualizovať.

Daj vedieť svojím priateľom

Jeden komentár na “Horúca správa! Kvôli koronavírusu sa na mnohých miestach Slovenska školský rok nezačne

  • Angelika píše:

    Zbitocne otvorili školu veľa detí sú hore aj moje neznaju ísť do školu prečo práve deťmi treba ísť Zbitocne len veľa rodičov bude trápiť že dieťa je horí zatvorte školu aby sme hranili moje deti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*